2733
2739
عنوان

مامانم میخواد ابرومونو ببره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3782 بازدید | 130 پست
من ۳۴سالمه بچه ندارم هنوز

زنی که زایمان نکرده باشه شکسته نمیشه 

ولی اونی که تو جوانی چند تا آورده یهو سن بالا میخواد تهتغاری بیاره خیلی ضایع ست 

همسن منی شما 

شک ندارم شما جوانتر و شادابتر از منی چون زایمان نکردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای چقدر بده بچه اوردن با این اختلاف سنی زیاد بین بچه ها ، مامان من با خواهر برادراش همین حالتو د ...

ببین بدش اینه ک ما سه تا فاصلمون سه سال سه ساله و واااقعا همو دوست داریم من خودم جونم واس داداشام در میره ولی اون کلا ی جوریه فاصله سنی زیاد اصلا حسی نمیتونیم بهش داشته باشیم

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2742
خاک بهشون توی این وضعیت مملکت دیگه چه بچه ای خیلی جنم دارن همون سه تا رو خوشبخت کنن مردم رد دادن واق ...

گلم ما خودمون از لحاظ مالی تواناییشو داریم

دوتا داداشامم رشته ای میخونن ک ایندشون تامینه

منم ک دخترم و بازم اگ کنکور نشد توانایی تامبن اینده منم وجود داره 

ب همین دلیل نگران این نیستیم

دوست ندارین بچه؟؟ من افسردگی شدید دارم. همش میگم کاش بچمو بدبخت نمیکردم ولی به نظرم اگر ادم سبک زندگ ...

ما دوست داشتیم خدا نخواست

الانم که فعلا مایل نیستیم

ناراحتش نباش اینا بخاطر افسردگیتونه اینم بیماریه درمان که بشه روزای قشنگ و خوب میاد و میبینی که چقدر حالتون کنارش خوبه

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2740
بعدا پشیمون میشی از این حرفت من ۱۹ سالم بود مامانم تو ۴۰ سالگی باردار شد من ک ۳ ماه بود ازدواج کرده ...

واقعا؟

منم زمانی که به دنیا اومدم  خواهرم 18 داداشم 14  مامانم می‌خواسته سقطم کنه، بابام نزاشتع ...

من داداشام یکی ۶بکی ۳ بود دوبارم سقطم کردم سقط نشدم😂

زنی که زایمان نکرده باشه شکسته نمیشه  ولی اونی که تو جوانی چند تا آورده یهو سن بالا میخواد تهت ...

از این نظر موافقم چون بالاخره بدن تحلیل میره و سن بالا باعث میشه بدن رفرش نشه یا خیلی کند اتفاق بیوفته

اما ممکنه بنا ب تجربه و ... مادر خیلی بهتری نسبت ب من هستین

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
حالا خودش ک سنی نداره ولی اختلاف سنیتون زیاد میشه حق دارید 

مخصوصا با داداش بزرگم میگ فردا من جای پدرشم بعدش بابام میخنده😐😂

وااای بذار خودش تصمیم بگیره بنده خدا 😕😕😕 مگه دزدی کرده یا خدایی ناکرده کار ناشایست انجام داده که ...

اخه این همه اختلاف سنی؟

از این نظر موافقم چون بالاخره بدن تحلیل میره و سن بالا باعث میشه بدن رفرش نشه یا خیلی کند اتفاق بیوف ...

نه عزیزم اتفاقا بچه کلی زن از زندگی و کسب تجربه ها هم‌عقب میندازه مثل یه دست انداز سنگینه تو کسب تجربه و رشد 

2706