2737
2734
منم بفرستم بهم میگی؟؟

آره عزیزم بفرست

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من توی سونو إن تی هماتوم هم داستم ولی لکه بینی نداشتم  حالا دارم شیاف استفاده میکنم و دوتا آمپ ...

منم شیاف میذارم خون ریزی داشتم اما الان قطع شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونش بره مامانیش😍😍😍 عزیزم مرسی.چرا من نمیتونم تشخیص بدم پس😅

میخوای بهت بفهمونم ناحیع تناسلیش رو؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
آره عزیزم بفرست

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
عزیزم تو این عکس ناحیع تناسلیش کاملا مشخصع🥰🥰 یه دخمل خوشگل و تپل مپله @fatemeeeeee72   &nbs ...

یه سوال دیگه هم دارم. هرچی سونو میبینم بینی نی نی ها خیلی کوچولوعه. نمی‌دونم چرا نی نی من بینی و لباش بزرگه. یعنی تو این عکس اینجور افتاده صورت نازش؟

میگن معمولا اکثرا دارن 

منم خون ریزی افتادم الان شیافت استفاده میکنم دقیقا روز ان تی به خون ریزی افتادم کاش تموم شه🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
2740
نی نی منم میگی

این عکسی که برات گذاشتم ناحیع تناسلی جنین رو نشون میده واسه پسر و دختر کاملا متفاوتع پسر رو به بالاست ناحیه تناسلیش اما دختر رو به پایین عکسو ببین و با جنین خودت مقایسه کن، عکس جنین خودتم گذاشتم کنارش🥰 حالا اگه خوشحال شدی یرای نینیم صلوات بفرست چندتا♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه سوال دیگه هم دارم. هرچی سونو میبینم بینی نی نی ها خیلی کوچولوعه. نمی‌دونم چرا نی نی من بینی و لبا ...

وای آره دیگه نینی من کلن صورتش پیدا نبود😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم عکس واضح تر نداری؟

اینم دارم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 اینم دارم عزیزم

عزیزم اینم خیلی به پسر میخوره سرش گرد نیست زاویه داره و گردنش هم کلفته که اکثر نینی های پسر تو این هفته این شکلی ان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706