2733
2734

#کیک_شیفون_

عالی امتحان شده برای سایز های مختلف

مهدیه

کیک 2 تخم مرغی

ارد100 گرم

شکر 90 گرم

اب و روغن کمتر از 1/4 لیوان

کیک ۳ تخم مرغی (قطر ۱۸)

2

تخم مرغ  ۳عدد

ارد  ۱۵۰ گرم + ۱ قاشق غذا خوری

شکر  ۱۳۴ گرم

اب   ۱چهارم لیوان

روغن مایع    ۱ چهارم لیوان

پودر کاکائو    ۱ قاشق چایخوری

وانیل   ۱ دوم قاشق چایخوری

بکین پودر   ۱ قاشق چایخوری

~~~~~~~~~

کیک ۴ تخم مرغی (قطر ۲۰)

تخم مرغ   ۴ عدد

ارد  ۲۰۰گرم +۲ و نیم قاشق غذا خوری

شکر  ۱۷۸ گرم

اب   ۱ سوم لیوان

روغن مایع   ۱ سوم لیوان

پودر کاکائو   ۱ قاشق غذاخوری

وانیل  ۱ دوم قاشق چایخوری

بکین پودر  ۱ و نیم قاشق چایخوری

~~~~~~~~~

کیک ۵ تخم مرغی (قطر ۲۲)

تخم مرغ   ۵ عدد

ارد  ۲۵۰ گرم+۳ قاشق غذاخوری

شکر  ۲۲۲ گرم

اب   ۲ سوم لیوان

روغن مایع  ۲ سوم لیوان

پودر کاکائو   ۱ و نیم قاشق غذا خوری

وانیل   ۳ چهارم قاشق چایخوری

بکین پودر   ۲ قاشق چایخوری

~~~~~~~~~

کیک ۶ تخم مرغی (قطر ۲۳)

تخم مرغ   ۶ عدد

ارد    ۳۰۰ گرم+۳ و نیم قاشق غذا خوری

شکر   ۲۶۸ گرم

اب   ۱ لیوان سرخالی

روغن مایع   ۱ لیوان سرخالی

پودر کاکائو   ۲ قاشق غذا خوری

وانیل   ۱ قاشق چایخوری

بکین پودر   ۲ و نیم قاشق چایخوری

~~~~~~~~~

کیک ۷ تخم مرغی(قطر ۲۵)

تخم مرغ    ۷ عدد

ارد     ۳۵۰ گرم+۴ قاشق غذاخوری

شکر    ۳۱۲ گرم

اب      ۱ لیوان پُر

روغن مایع   ۱ لیوان پُر

پودر کاکائو    ۲ و نیم قاشق غذا خوری

وانیل    ۱ و ۱ چهارم قاشق چایخوری

بکین پودر   ۲ و نیم قاشق چایخوری

~~~~~~~~~

کیک ۸ تخم مرغی(قطر ۲۸)

تخم مرغ    ۸ عدد

ارد    ۴۰۰ گرم +۴ ونیم قاشق غذا خوری

شکر    ۳۵۶ گرم

اب      ۱ و ۱ هشتم لیوان

روغن مایع   ۱ و ۱ هشتم لیوان

پودر کاکائو     ۳ قاشق غذا خوری

وانیل     ۱ و ۱ دوم قاشق چایخوری

بکین پودر   ۳ و نیم قاشق چایخوری

طرز تهیه:

تخم مرغ های هم دمای محیط زرده و سفیده جدا ۱۷۵ درجه آرد و بیکینگ پودر را با هم ۳ بار الک شود ابتدا سفید ها را فر میدهیم وقتی در حال فرم گرفتن بود نصف از شکر را کم کم اضافه می کنیم تا کاملاً سفت شده و فرم بگیرد سپس در یخچال میگذاریم بعد از زرده و نصف دیگر شکر را به همراه وانیل کمی با همزن می زنیم سپس آب ولرم را اضافه کرده و ۵ دقیقه دیگر با همزن می زنیم �د روغن را افزوده و ۵ ثانیه با همزن می زنیم بعد آرد و بکینگ پودر الک شده را کم‌کم افزوده و با لیسک به صورت کراس یعنی دورانی آرام میزنیم در یک سوم از سفیده ها را افزوده و به صورت دورانی آرام هم میزنیم بعد بقیه سفیده و را مخلوط می کنیم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یک چهارم لیوان چقدر میشه دقیق

یه لیوان 4 قسمت کن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

@ونزدی9898

سلام عزیزم یه لطف میکنید 

بهم بگید چه موقع ا ن شا ءالله ازدواج میکنم 

شغلش چی هست وکجا باهاش آشنا میشم...

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

@ونزدی۹۸۹۸  

عزیزم یه لطف میکنید بهم بگید چه موقع ا ن شا الله ازدواج میکنم شغلش چی هست وکجا باهاش آشنا میشم 

اصلا خواستگار ندارم

ببخشید 

گلم اینجا میپرسم خیلی ناراحتم همه ی دخترهای اقوام ازدواج کردن... 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .