2737
2734

یه نفر رو می شناسم ۲۵.۲۶ سالشه خیلی کاریزما داره و دختر با کمالاتی هست و ظاهرا اجتماعیه، اما از آدمها فاصله می گیره با اینکه خیلی ها رو دیدم می رن سمتش برای ارتباط اما اون فاصله می گیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم آدم میانگرایی هستم که بحث خویی واسه صحبت باشه و من حرف داشته باشم، کلی حرف میزنم 

ولی از اینکه یه آدم غریبه سریع بخواد باهام صمیمی بشه و سوالاتی بپرسه که نباید، عصبی میشم 

2738

من میتونم ارتباط بگیرم ولی مایل نیستم ارتباط عمیق بشه فقط در حد سطحی.

چرا ؟

چون تنهایی و خلوت حالم رو خوب می‌کنه.

چون به آدما نمیتونم اعتماد کنم.

چون ضربه دیدم.یاد گرفتم حفظ فاصله بهتره

چون یکیو می‌خوام که مثل خودم فکر کنه بشه باهاش حرف زد

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

درونگراس

منم همینطورم قشنننگگگ با سکوتم میدون باز میکنم برا یه سری آدم چرت و پرت گو 

ولی خب راضی ام 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....