2752
2734
عنوان

جدایی در عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1642 بازدید | 114 پست
عقد هستیم ده ماهه خودمم باکرم ولی از طلاق میترسم کلی فحشای بد بهم داده

نترس 

چون اخرش طلاقه فقط الان آسیبش کم تره بچه هم نداری

اصلا ادامه نده تو که باکره هم هستی غلط هم میکنه میگه طلاق نمیدم 

یه سوال دارم. چرا خب قبل عقد مثلا یه تایمی رو یک ماهه یا.. عقد موقت نمیکنین که هم بیشتر طرف بشناسید ...

مشکل اینجاست ما تو یازده ماه عقد این اولین مشکلمون بود اصلا مشکلی نداشتیم باهم حتی خودشم جلو خانواده ها گفت گفت ما دوتا مشکل خاصی نداریم باهم 

همه حرفاش از مامانمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا؟؟ نمیدونم فکر میکنم از این به بعد همه خواستگارام سابقه ازدواج و زندگی داشتن 

سلام منم شرایط شمارو داشتم عقد جدا شدم ازدواجتون راحت از شناسنتمتون پاک میشه و جایی ثبت نمیشه از این نگران نباشین 

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة والنصر وجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه🤍💗رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا🥺🤲

الان جدا بشی بهتره یا خدای نکرده فردا پس فردا با یه بچه تو بغلت؟

جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته ب نظر من بشین خوب فک کن ببین میتونی با همچین آدمی بسازی؟🙂

بنازم سیلی گردون که چهرم ارغوانی کرد:) 
2731
نترس  چون اخرش طلاقه فقط الان آسیبش کم تره بچه هم نداری اصلا ادامه نده تو که باکره هم هستی غل ...

اره پررو پررو میگه نه طلاق میدم نه زندگی میکنم انگار مملکت بی قانونه

اونا وقتی اومدن خواستگاری گفتن ما به جای عروسی میریم کربلا  بابای منم گفت منم برا دخترم میخوام ...

چه فکر خوبی هم اونا داشتن هم شما هم زیارت هم سفر

این دوبهم زنی ها و هیجانی رفتار کردن ها متاسفانه روابط و سرو از بین میبره 😑😐

مشاور | به خموشی نشود راز محبت مستورچه زنی مهر بر آن نامه که مضمون پیداست؟صائب 
خدارو شکر که زندگی خوبی دارین چند سالتون بود جدا شدین؟ شوهر سابق بچه رو نخاست؟تونستین مهریه بگیرین؟ ...

سلام عزیزم. ۳۰ سالمه. ۲۶ سالگی جدا شدم. چرا شوهرم بچه رو میخواست تصمیم گرفتیم توافقی بچه رو نگه داریم. مهریه ای نداشتم عزیزم از اول ازدواج مهریه نگرفتم به جاش حق طلاق و ایما رو گرفتم. ایشالا مسیر براتون اسون باشه و بهترین اینده رو داشته باشین❤️

میترسم بعدش نتونم ازدواج خوبی داشته باشم😞

من تجربه خودم این بود ک ترجیح دادم با مردی ازدواج کنم ک ازدواج ناموفق  کرده باشه تا درک متقابل داشته باشیم و راضیم اینبار چند مدتی زیر نظر خانواده ها باهم در ارتباط بودیم و اخلاق هم دستمون اومد بعد قرار خواستگاری ازدواج گذاشتیم ..از این نظر ک میگین میترسم دیگه پیش نیاد نگران نباشین نگران این رابطتون باشیین چون ماهم ی اختلاف داشتیم پا ب خونواده ها کشید اومدن مارو اشتی بدن ولی خودشون باهم بحث کردن حرمت ها شکست و من دیگه خوش بین نبودم به اون رابطه ..فکر کن و نترس و تصمیم بگیر

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة والنصر وجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه🤍💗رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا🥺🤲

عزیزم هم دلت میخواد همسرت رو داشته باشی هم میخوای خانوادش بهت توهین نکنن؟با خودت کنار بیا مردی که پشتت نیست بی مسئولیته پشت مادرش قایم میشه مرد زندگی نیست ،ایشون مستقیم به خانوادت بی حرمتی کرده اگه میخوای آینده خوب باشه اگه فقط فکر این دو روز اول زندگیت نیستی داری آینده رو میبینی همه با تجربه کامل دارن راهنماییت مییکنن میگن این آدم به درد نمیخوره ،برو شکر کن الان شناختی و جداشون ازش،الان الکی می‌ترسی اول مهریه و میزاری اجرا به خودش بیاد بعد میری تو زندگی بچه میاری به خودش بیاد آخرشم یه رن شکسته میشی اینا رو واضح دیدیم،الان هم سن و سالی نداری هم باکره هستی راحت تری ،فکر کن با این مرد میری زیر یه سقف مادرشوهر دخالت داره یهو شوهرت وسط زندگی ولت میکنه عشق و عاشقی یه ماهه نمیشه که ،خواهر شوهر چیزی بگه شوهر چیزی نمیگه،هر کی از دهنش یه چی در میاد بارت میکنه اما شوهرت نه حمایت میکنه نه حامی اگه برگرده هم با زبون چرب گولت میزنه صد در صد مشاور هم کمک نمیتونه بکنه به شما

عزیزم هم دلت میخواد همسرت رو داشته باشی هم میخوای خانوادش بهت توهین نکنن؟با خودت کنار بیا مردی که پش ...

دقیقا حرفاتون کاملا معقولانست

کاش هیچوقت انتخابش نمیکردم

2706