2737
2734
عنوان

جدایی در عقد

1586 بازدید | 114 پست

خانواده هامون جمع شدن مشکلمونو حل کنن همسرم کلی بی احترامی کرد به بابام اخرم گفت نه دخترتو طلاق میدم نه باهاش زندگی میکنم😔

بخاطر هیییچی همه دلایلش چرت و پرت بود تو تاپیکای قبلیم گفتم 

مشکل اصلیشم من نبودم با مامانم مشکل داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی خوبه که از الان خودشو نشون داد. فکر کن بعد ازدواج با بچه میشناختیش

اصلا تو این مدت مشکلی نداشتیم باهم خیلی همو دوست داشتیم یهو اینجوری شد

همش به دهن مامانشه

برگشت گفت بابام گفته نخوامت هروقت اون بگه میخوامت 

2738
اگ واقعا دوسش نداری طلاق بگیر و اینکه دیگ راهی چون حرمت ها شکسته  من خودم تو عقد طلاق گرفتم&nb ...

تونستید ازدواج کنید؟

من دوسش دارم با اینکه همهههه ی حرمتارو از بین برد چه برا خودم چه برا خانوادم خیلی بد کرد باهام

من 15 سالم بود بلد نبودم به کسی بگم میترسیدم چون طلاق را چیز بدی میدونستن ولی الان خیلی پشیمونم ...

فراموشی روزای خوب سخته😞

با اینکه خیلی بد کرد بهم چیزایی گفت که اصلا حقم نبود 

مامانش پارانویید داره به همه چی مشکوکه میگه تو مشکل داشتی خودتو به ما انداختی در حالیکه ازدواج من اصلا سنتی بود خودشون اومدن خواستگاری

تونستید ازدواج کنید؟ من دوسش دارم با اینکه همهههه ی حرمتارو از بین برد چه برا خودم چه برا خانوادم خ ...

نگا اگ دوسش داری و میدونی دوست داره زندگی کن چون فردا پشیمون میشی ک بیشتر برای زندگیت تلاش نکردی 

اره من باکره ام نبودم طلاق گرفتم باز ازدواج کردم پسرم الان 4ساله داره میشه. 

فقط اینو بدون با جمع شدن و حرف زدن زندگی دونفر درست نمیشه فقط بدتر میشه 

ولی وقتی زن و شوهر باهم حرف بزنن بدون اینکه کسی بفهمه راجت تر حل میشه

امید ندارم به اینده فکر میکنم بعد طلاق نتونم یه ازدواج موفق داشته باشم😞

چرا؟ عزیزم من با یه بچه طلاق گرفتم دو سال بعد با یه مردی که سابقه ازدواج نداشته و بسیار موفق و مهربونه ازدواج کردم. شما که تو عقدی 

نگا اگ دوسش داری و میدونی دوست داره زندگی کن چون فردا پشیمون میشی ک بیشتر برای زندگیت تلاش نکردی&nbs ...

دقیقا مشکل ما همینه یه دعوای ساده و کوچیکو کشید به خانواده ها هرچی گفتم نگو بزار خودمون حلش کنیم گفت نه ما عقدیم باید خانواده ها در جریان باشن 

رفت گفت همه چی خراب تر شد یجوری شد که همش بهم میگه من بهت علاقه ندارم اونهمه عشق و علاقش یهو تو یه ماه دود شد رفت هوا

2706