2733
2739
شرایط منم همینه الان نشستم زار زار گریه میکنم با این تفاوت مجردم ۲۸ سالمه شانس ازاواج ک نداشتن و نمی ...

منم خونمون جهنم بود خواستم از اونجا فرار کنم از چاله دراومدم افتادم تو چاه‌‌‌...کاش خانواده های خوبی داشتیم اونوقت انقدر بدبخت نبودیم..سعی کن یه کم پول پس انداز کنی و بعد مستقل شی وگرنه روح و روانت داغون میشه..منو شوهرم محدود کرده نمیزاره کارکنم پول جمع کنم 

منم خونمون جهنم بود خواستم از اونجا فرار کنم از چاله دراومدم افتادم تو چاه‌‌‌...کاش خانواده های خوبی ...

منم همین الان روح روانم داغون شده خانوادم نمیذارن تو شهر خودمون کار کنم هرچند کاری هم نیس مجبورم برم شهر دیگ م باز مشکلات خودش هست من از هیچی شانس نیوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی بازم شوهر بهتر از پدر و مادره! باور کن

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
کار خیلی سخت گیر میاد.. فعلا دارم تحمل میکنم ببینم بزنامه ام چی میشه دوست دارم ادم شه بتونم تکیه ک ...

همه تلاشتو بکن عزیزم به خاطر پسرتم که شده اما اگه درست نشد عمرتو تباهش نکن ..انشالله خدا کمکت کنه 

2728
جنابعالی از ما ک بچه داریم و زندگی مشترک داغون صد هیچ جلویی میتونی زیاد خونه نمونی حتما برو سرکار ...

اره حتمااااا کی گفته ؟ من تمیتونم برم بیرون خانوادم روانیم کردن انگار ن انگار خودم تنها شهر دیگ زندگی میکردم ساعت ۸ شب رفتم قدم بزنم داد و جیغ ک حق نداری این وقترشب بری هر وفت ما گفتیم میری میخوام برم سرکار نمیذارن  ... 

الان من چ فرقی دارم با بقیه زندگی منم داغونه 

2740
همه تلاشتو بکن عزیزم به خاطر پسرتم که شده اما اگه درست نشد عمرتو تباهش نکن ..انشالله خدا کمکت کنه&nb ...

والا بخاطر پسرم

میدونی ادم بی درکیه 

کلا هبچ درکی از زن نداره و براش من بی اهمیتم‌.‌.توجه ای ب من نداره کلا خیلی رو مخه...

ولی جون بچه ام زیر دست ناکس نیوفته صبر کردم..

من خدارو شکر بچه ندارم اما شما میتونی بچه رو بزاری مهدکودک و تو اون تایم بری سرکار

چند ساله ازدواج کردی ؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
اره حتمااااا کی گفته ؟ من تمیتونم برم بیرون خانوادم روانیم کردن انگار ن انگار خودم تنها شهر دیگ زندگ ...

ای بابا پس گیرم هستن

بگو خرج دارم مجاب کن بری سرکار

درس بخون نمیدونم یکاری کن تخصصی چیزی

منم همین الان روح روانم داغون شده خانوادم نمیذارن تو شهر خودمون کار کنم هرچند کاری هم نیس مجبورم برم ...

هر کدوممون به نوعی گرفتاریم واقعا میفهمتت عزیزم خودم خیلی عذاب کشیدم مامانم خیلی بداخلاق بود پدرمم عصبی و دست بزن داشت واقعا لحظه ای ارامش نداشتم‌...اما خونه شوهرم یه جور دیگه دارم عذاب میکشم ولی باز موندم چون میترسم برگردم خونمون برام قابل تحمل نیست

هر کدوممون به نوعی گرفتاریم واقعا میفهمتت عزیزم خودم خیلی عذاب کشیدم مامانم خیلی بداخلاق بود پدرمم ع ...

تنها چاره ما تنها زندگی کردن فوقش با یکی ک مثل خودمون باشه هست چون ما از هر طرف خوردیم 

من خدارو شکر بچه ندارم اما شما میتونی بچه رو بزاری مهدکودک و تو اون تایم بری سرکار

چرا نمی گذاره بری سرکار صبح تا شب تو خونه بدون بچه بااین همه فکر و خیال 

البته مشکل تو مشکل خیلی از زنای این سرزمین بااینکه مهریه هم داریم اما جرات طلاق گرفتن نداریم