2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بار اولته /؟

شاید صورتتو قبلش خوب تمیز نکردی یا تیغ کثیف بوده 

درکل هیچ وقت دیگه با تیغ موهای صورتتو نزن خراب میکنی پوستتو از هر روشی استفاده میکنی روشی باشه که از ریشه در میاره 

یکم خمیر دندون بزن روش 

ی پماد زینک اکساید هم بخر شب خوابیدی بزن نایلون فریزر بکش روش که نماسه به بالشتت 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2728
نه سالهاست تیغ میزنم خب چه روشی بزنم هرروشی جوش میزنم

منم همینم باید بعدش رعایت کنی اون دو موردی که گفتم بهت رو ی ژل پس از اصلاح هم بگیر 

بعد از اصلاح تا چند ساعتی صورتتو نشور 

رعایت کنی نهایت دو سه تا جوش بزنی که اونم مهم نیست

من شمع میندازم توی خونه پوستم خیلی بهتر شده قبلا تیغ میزدم ریشه های مو میموند تو صورتم افتضاح شده بود 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740
منم همینم باید بعدش رعایت کنی اون دو موردی که گفتم بهت رو ی ژل پس از اصلاح هم بگیر  بعد از اصل ...

شمع توآرایشگاه امتحان کردم بدنبود اونم ولی بازم جوش میزد مرسی عزیزم امتحان میکنم

شمع توآرایشگاه امتحان کردم بدنبود اونم ولی بازم جوش میزد مرسی عزیزم امتحان میکنم

پوستت حساسه دیگه به هر جوش رو میزنی ولی از  ی راه بهتری اصلاح کنی بعدشم مراقبت کنی بهتره چون تو بالاخره اون جوش رومیزنی دیگه منم همینم   

خواهش میکنم پماد زینک اکساید معرکست حتما بخر از داروخونه 

آخه همیشه همینوری خشک انجام میدم اینبارخییلی بدشد

کلا اشتباهه قبلش کرمی چیزی باید بزنی 

کاربری دو نفره                                                      ما خدا را داریم به ازای هر آنچه که نداریم 💕