2737
2739
عنوان

چکارکنمممممم😭😭😭

144 بازدید | 5 پست

من عقدم شوهرم خیلی خیلی مهربونه‌ولی متاسفانه هوش اقتصادیش منفیه صفره مثلا یهو جوگیرمیشع مغازه رهن میکنه باز پسش میده یا از سرمایه اصلی برمیداره قرضاشو میده یا ماشینشو میفروشه موتور میخره بجاش وااایی ینی یکارایی میکنه مغزم ارور میده همش باید حواسم بهش باشهههه همشم مشکل مالی داره دوس دارم جدابشم ازش بخاطر این کاراش نظرتون‌چبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما چه نظری میتونیم بدیم که عدالت رو در مورد اون بنده خدا رعایت کرده باشیم، کمکش کن هیجانش رو کنترل کنه  کمتر ریسک کنه اطلاعات اقتصادیش رو بالا ببره و از تجربیات دیگران استفاده کنه صبوری کنه و غیره …ولی جدا شدن رو واقعا نباید اینجا مشورت بگیری عزیزم

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

این مشکل  کوچیکی نیست تو زندگی . به نظرم بیشتر فکر کن و باهاش مفصل درباره این موضوع صحبت کن . این جور رفتارها حتی رو آینده بچه ها هم تاثیر میزاره و متاسفانه بعضی ها هیچ وقت هم حاضر نیستن رفتارشون رو عوض کنن