2733
2734
عنوان

مادرم داشت قربون صدقه پسرم میرفت بهش تذکر دادم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 46 پست

میشد یه چشمکی چیزی اشاره ای بکنی که مادرشوهر بگیره قضیه رو اما دخترت متوجه تذکر نشه

این جوری مادرشوهره رو پیش دخترت منفور کردی و دخترتو حساس تر

شایدم دلت خنک شده نمی دونم

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
شما بجای تذکر به ایشون باید به دخترت یاد بدی در همچین شرایطی چطوری باخودش فکر و برخورد کنه ایشون رو ...

به دخترم در حد کفایت گفتم...اونم باید رعایت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار خونه مادر شوهرم بودیم پسرم دختر کوچکم را اذیت کرد 

پسرم ۳ .۴ سال بیشتر نداشت بعد عمه اش خواست پسرم را دعواش کنه گفتم هیچ وقت به خاطر دخترم پسرم را دعوا نکن پسرم کوچولوئه نمیفهمه و حسود میشه

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2731

کار خوبی کردی بین بچه ها نباید فرق بذارن، گاهی بین بچه های منم فرق میذارن با اینکه هم جنس آن چون اولین ساده اس و شیطون، دومیم کمی سیاست داره من نمی‌ذارم کسی از اون یکی تعریف کنه فوری از خوبی های اون یکی ام میگم که تو فکر نره

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂
به دخترم در حد کفایت گفتم...اونم باید رعایت کنه

بایدی وجود نداره چهار روز دیگه دنبالش راه بیوفت هرکی ناراحتش کرد بزنش نمی تونی که . با مطالعه ازش یه آدم توانمند بشار هم خودش از زندگی لذت می بره هم شما 

من مرد هستم 
مادرشوهرم اینکارو کرد... مادر خدابیامرزم که پسرمو ندید😔ولی دخترمو خیلی دوست داشت😭😭😭

منظورش فک کنم خودتی میگه چه مادر خفنی😁

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2740
بایدی وجود نداره چهار روز دیگه دنبالش راه بیوفت هرکی ناراحتش کرد بزنش نمی تونی که . با مطالعه ازش یه ...

زمانی که بچه ها کوچیک هستن تا به سنی نیاز به حمایت دارن احتمالا مجردین یا بچه ندارین منم قبلا این طرز فکرم بودم ولی اشتباهه و دیگران یو استفاده میکنن

زمانی که بچه ها کوچیک هستن تا به سنی نیاز به حمایت دارن احتمالا مجردین یا بچه ندارین منم قبلا این طر ...

دو تا پنچ سالگی سن حمایته سن هفت سالگی سنیه که بچه می تونه تحلیل کنه یاد بگیره و نظر بده نباید بچه ها رو دست کم بگیریم .

من مرد هستم 
باید میگفتی شما دخالت نکن به عنوان عمه...همین

اون به جاریم میگفت من عمه ام میتونم بچه ات را بزنم ولی تو نمیتونی🤣🤣🤣

همینم گفتم دیگه به خاطر یکیشون اون یکی را دعوا نکرد

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
دو تا پنچ سالگی سن حمایته سن هفت سالگی سنیه که بچه می تونه تحلیل کنه یاد بگیره و نظر بده نباید بچه ه ...

قبول ندارم منم این طرز فکر رو داشتم ولی بقیه سو استفاده کردن مثلا بچه ها چند نفر بودن خرابکاری کردن و طرف فقط بچه منو دعوا کرد بچه خودطر ف گفت من نبودم اون یکی ام مهمان بود چیزی بهش نگفتن ولی از اونموقع اعتماد به نفس بچه ام اومد پایین از بس دعواش میکردن، چون شیطون تر و پرسرو صداتر از بقیه اس بقیه سیاست دارن همه کار میکنن میوفتاد گردن بچه من از اون موقع بی انصافی رو دیدم منطق و گذاشتم کنار کسی جرات نکنه اعتماد به نفس بچمو نابود کنه البته که خودم در حد کفایت تذکر بهش میدم نیاز نیست انقد زود با بی رحمی دنیا روبه رو بشه

قبول ندارم منم این طرز فکر رو داشتم ولی بقیه سو استفاده کردن مثلا بچه ها چند نفر بودن خرابکاری کردن ...

شرایط خاص همیشه وجود داره شما می تونین ازش دفاع کنید  اما چیزی که مهمه اینه که فرزندتون بتونه از حق خودش دفاع کنه و از این شرایط اذیت نشه 

من مرد هستم 
2706