2733
2739

سلام دوستان من میخواستم تجربه خرید از فاطمه فدوی اردستانی رو به اشتراک بذارم که حداقل افراد بیشتری فریب تبلیغاتشو نخورن که خیلی هم اغراق آميزه و از همونجا باید بهش شک کرد که میگن یکی بخر دو تا ببر. من از این خانم چند تا محصول سفارش دادم که با کلی پیگیری و امروز فردا و کلی تاخیر با گرفتن هزینه ی پست تایپیک برام ارسال کردن و داروها اصلا اون چیزی که ادعا میکردن نبود چون من دو داروی لاغری و افزايش قد سفارش داده بودم که به عنوان اشانتیون هم جزو طرحشون بود دو کرم ضد لک و منافذ هم قرار بود بفرستن ولی نه تنها اون دو کرم نبود و فقط یک کرم ضد جوش بجاش فرستاده بودن بلکه از داروهای اصلی هم داروی افزایش قد رو اصلا نفرستاده بودن.اما هر چی بهشون گفتم محل توجه نکردن و بعد هم بلاکم کردن!

سلام دوستان من میخواستم تجربه خرید از فاطمه فدوی اردستانی رو به اشتراک بذارم که حداقل افراد بیشتری فریب تبلیغاتشو نخورن که خیلی هم اغراق آمیزه و از همونجا باید بهش شک کرد که میگن یکی بخر دو تا .ببر من از این خانم چند تا محصول سفارش دادم که با کلی پیگیری و امروز فردا و کلی تاخیر با گرفتن هزینه ی پست تایپیک برام ارسال کردن و داروها اصلا اون چیزی که ادعا میکردن نبود چون من دو داروی لاغری و افزایش قد سفارش داده بودم که به عنوان اشانتیون هم جزو طرحشون بود دو کرم ضد لک و منافذ هم قرار بود بفرستن ولی نه تنها اون دو کرم نبود و فقط یک کرم ضد جوش بجاش فرستاده بودن بلکه از داروهای اصلی هم داروی افزایش قد رو اصلا نفرستاده بودن اما هر چی بهشون گفتم محل توجه نکردن و بعد هم بلاکم کردن