2733
2734

خواهرم 17سالشه امسال کنکور داره دوازدهمه 

تا کلاس نهمش خودش می‌کشت برای 25صدم معدلش هم 20بود  از دهم تا الانش کتابش رو هم نگاه نمیکنه 15.14 نمره میگره هیچی نمی خونه 

مامانم از بس جیغ زده سرش بخون بخون هیچ فایده ای نداره بهش میگم چی شده حداقل سال های قبل در حد یکم دهم و یازدهم می خوندی تلاشی میکردی الان 24ساعته تو گوشی گوشی ازت میگیریم خوابی نمی زاریم بخوابی نگاه کتاب می‌کنی چته بگو عاشق شدی؟ شغل دیگه ای ؟دوست داری خودشم انتخاب کرده تجربی 

به مشاورش هم دروغ گفته من نبودم الان که اومدم شهر مون دیدم کلک زده چون مامان و بابام سواد زیاد نداشتن بلد نبودن 

میگه می خونم امروز بعد هیچی محو کتاب بازیگوشی و...

وای بچه ها تروخدااا کمک کنین من چکارش کنم 

فکر کن از اول تا نهمش نمره اول مدرسه الان نه تشریحی خونده نه تست 

دارم دیوانه میشم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رشته دبیرستانش رو با علاقه انتخاب کرد؟

آره خودش گفت می خوام تجربی  

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
خب بخاطر همون گوشیه.   ببین با جنس مخالف دوست نشده؟

فکر نکنم آخه تا مامانم از شوهر این چیزا با شوخی حرف میزنه مخالف صفر صده

2740
افسردگی شاید داره

چکارش کنم امسال بخونه؟

آخه هدف خودشم پزشکی بود ولی الان همین که میاد درس بخونه یک جوری میشه انگار دلش می خواد ولی دلش یک جا دیگن

به مادرتون بگواصلااهمیت نده اگرخودش نخوادنمیشه ...بگوباخواهرت اتمام حجت کنه بگه اگردرس نخونی می فرست ...

مامانم گفت یا می خونی یا بخدا اسمت نمیارم 😂

خیلی عصبیه 

فکر کن بچه خر خون فامیله همه الان به مامانم میگن سارینا که درس خونه ایشالله شرینی قبولیش 

ولش کنید هیچ کاری نکنید بزارید خودش سرش به سنگ بخوره

شاید خیلی دیر بخوره نمی خوام آینده اش خراب بشه

چکارش کنم امسال بخونه؟ آخه هدف خودشم پزشکی بود ولی الان همین که میاد درس بخونه یک جوری میشه انگار د ...

برای امسال که دیگه نمیشه دیره  ولی ببرش پیش مشاور باهاش حرف بزنه برای سال اینده بخونه

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...
شاید خیلی دیر بخوره نمی خوام آینده اش خراب بشه

درک میکنم اما تا خودش نخواد تا خودش تکون نخوره باور کن فایده نداره 

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               
برای امسال که دیگه نمیشه دیره  ولی ببرش پیش مشاور باهاش حرف بزنه برای سال اینده بخونه

نمیشه باید قبول شه یعنی چی 

وای من شده جنازشم تحویل بدم باید قبول شههه فهمیدم چکار کنم