2737
2739

من ارشد بهداشت محیطم تهران خوندم، الان جایی که کار میکنم رییسم تا موقعی آزمون استخدامی نداده بودم تحویلم می‌گرفت همین که نتایج اومد قبول نشدم سهمیه دار رقیبم بود  خیلی بد رفتار میکنه جوری با هر رفتارش داره بهم میفهمونه که بهش نگم طرح تمدید کنم یا قراردادی برم سرکار، از طرفی هم محیط ما زیر آب زن خیلی زیاده بنده خدا رئیس شاید خودش بخواد انجام بده اما اطرافیانش نمیزارن 

چکار کنم هر روز میبینمش ناراحت میشم کاش اینجور رفتار نمی‌کرد گاهی بعصی رفتارا انسان رو به کل میکشن 😓

عاشق پرستاری ام با اینکه الان 30 سالم هست میخوام کنکور پرستاری بدم اینقدر خون تو دلم نشه 

موج مثبت بهم بدین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاا..هرچی خیره همون بشه برات نگران نباش شماوجدانت راحته 🥰

یادبگیریم عقده هامونو سردیگران نریزیم،ودرتاپیک ادب داشته باشیم واستارتر رو درک کنیم نه سرزنش
چرا بنده خدا اینقدر بد رفتار میکنه بخدا همش میگم منو محتاج دست بندت نکن 

تو از همه قطع امید کن کلا واگذار کن به خدا اونم به خاطر رفتارش به خدا واگذار کن شک نکن درست میشه

2740
انشاا..هرچی خیره همون بشه برات نگران نباش شماوجدانت راحته 🥰

انشالله بخدا حاضرم بیمار بمونم یه عمر ولی رو به بنده خدا نزنم از بس دلمو شکسته تا الان داشتم گریه میکردم