2737
2734

خانما من بیماری قلبی مادر زاد داشتم و توی قلبم استنت گذاشته، امروز رفتم دکترم، برام نامه نوشت، بنظرتون با این نامه دیگه سزارین میکنن؟ یا باید مراحل دیگه ایم گذشت؟

خطرناکه برای سزارین شدن هم با وجود این بیماری ؟؟

لطفا کمکم کنید ، خیلی میترسم برا زایمان، چ طبیعی و چ سزارین

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بيمارستان خصوصي ك نبازي به نامه نيست حتي

صلاح ديد پزشك كافيه.

شما قبل بارداري يا طولس دكترت در جريان بوده

اگر خظر داشت بهت ميگقت

بازم براي جراحي برو پبش پزشك قلب و مشورت بگير.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

دکترم منظورم دکتر قلبیه ک استنت گذاشته توی رگ قلبم ، 

باید چ مراحلی رو پیش ببرم ،و از کی اقدام کنم برای سزارین شدن؟ تو بیمارستان

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بيمارستان خصوصي ك نبازي به نامه نيست حتي صلاح ديد پزشك كافيه. شما قبل بارداري يا طولس دكترت در جري ...

منظورم از نامه دادن ، دکتر قلب نامه بهم داد ، ولی میگم شاید دکتر زنان و یا بیمارستان نپذیرن ، بنظرتون باید چیکار کنم بپذیرن؟ منظورم مراحلشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمدوصلوات فرستادم امیدوارم به حق خانم فاطمه ی زهرانگرانیت ازبین بره وخیلی راحت فارغ بشی نی توسا ...

ممنونم واقعا 😍😭

انشالله به خواسته هات برسی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
منظورم از نامه دادن ، دکتر قلب نامه بهم داد ، ولی میگم شاید دکتر زنان و یا بیمارستان نپذیرن ، بنظرتو ...

بيمارستان خصوصي برين

به راحتي سزارين ميكنن

نيازي به منت كشي و توجيه دكترم نيست.

البتع وقتي دكتر قلب نامه بدع

دكتر زنان ريسك نميكنه بگه نه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا