2733
2739
عنوان

مستاجرم..

262 بازدید | 25 پست

فک میکنم دنیا برام به آخر رسیده

خیلی ناراحتم.

فک میکنم کسیم مرده انگار اونقد غم دارم.

چیکارکنم بنطرتون 

زندگی بهم ثابت کردهیچ چیز از هیچ کس بعید نیست🥺💔😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو بیرون یه کم راه برو ادم ببین

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740

من ی خواستگار داشتم مرد بعد ۷۰ سال ی مسکن مهر داغون تو یجای داغدن داشتن اما تیپ کلاس دختراش انگار مال کجان انقدم شاده دست دلباز بودن اما کسی دیدم دو طبقه خونه داره پدرشوهرم اما راضی بودم اون اولی میگرفت چون برام ارزش قائل  بودن

انشالله یه دری براتون باز بشه همه تون به مراد دلتون‌ برسید همه تون خونه دار بشین عشقا❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

मुझे पसंद हैShahrukh Khanमैं हूँ👑👑😂
هیییی..الان یکی بیادبگه مستاجرچجوری درعرض۱سال این همه پول جمع کنه بذاره روپول پیش؟اونم بااین حقوقای ...

من یکی موندم تو این گل

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁