2733
2734

از آبان باهاش  مشاوره گرفتم هیچوقت برنامه رو کامل انجام ندادم یه ماه دوماه چند هفته میرم غیب میشم جوابشو نمیدادم عید قول داده بودم عالی بخونم بازم زدم زیرش و اصلا نخوندم

واقعا خجالت میکشم ازش با ۲۲ سال سن عرضه نداشتم عین آدم درس بخونم البته مشکلاتم زیاد بود ولی مقصر فقط خودمم در نهایت

خیلی حس بدی دارم 

خصوصا که  خیلی ادم جدی و تلاشگر و موفقیه خودش و 

حتما فکر میکنه بی عرضم و تنبل😭که اشتباهم فکر نمیکنه

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چاره ای نیس جز اینکه بخونی واسه ۱۴۰۴ منم خودم امسال همش میخاستم بخونم ولی نشد گذاشتم واسه ۱۴۰۴

چند سالتونه؟

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
چاره ای نیس جز اینکه بخونی واسه ۱۴۰۴ منم خودم امسال همش میخاستم بخونم ولی نشد گذاشتم واسه ۱۴۰۴

منم همینطور ولی الان نمیدونم جوابشو چی بدم

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم

به این چیزا فکر نکن فقط خودت رو عذاب میدی آینده ی تو فقط به خودت مربوطه نه مشاورت اینجوری با مشاور پیش رفتن فایده نداره چون انگاری خیلی پیگیر نبوده که نگفته چیرا نیستی گذشته رو فراموش کن و این طلسم درس نخوندن رو بشکن بدون عذاب وجدان با عذاب درس خوندن فایده نداره تجربه اش کردم اول وانمود کن که به اینکار علاقه داری بعد کم کم میشه یه چیز جدا نشدنی امسال هم نشد فدا سرت با انرژی تمام ادامه بده ..

2738

حالم از هرچی مشاور کنکوره چه دانشجو باشه چه نباشه بهم میخوره اه 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
فرض کن هیچی نخونده 

۷۰ روز مونده میشه خیلی افتاد جلو 

اگه صفر صفری که مباحث مهم و برای کنکور جمع کن بچسببب به نهایی که امسال معجزه میکنه معدل ۲۰ یا ۱۹ به بالا بیاری حتی اگه درصد ۴۰ یا ۳۰ ام بزنی پزشکی قبولی پارسال رفیق خودم با تاثیر ۴۰ درصد نهایی الان داره دندون میخونه