2733
2739
عنوان

اگه کسی بهتون دروغ بگه آقایون

240 بازدید | 31 پست

من با یک آقایی تو محیط کاری منو می‌شناخت 

به طور غیر مستقیم گفت که حس روم داره و.... و جوری رفتار می‌کنه که اعتماد کامل داره ولی من یک دروغ گفتم که هنوز فاش نشده البته درباره یک موضوع دانشگاه بود می تونم تلاش کنم درستش کنم فاش نشه 

می تونم تلاش نکنم فاش بشه ولی بعدش چی ؟چه حسی پیدا می‌کنه چی میگه 

خیلی دوستش داشتم 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه دروغي گفتي بستگي داره خب

درباره یک پروژه داشت راهنمایی میکرد منم برای اینکه کم میارم یکم دروغ گفتم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2731
شما چه دروغی گفتی  اگه خیلی بده دروغه خب ممکنه اعتماد شو از دست بده ولی اگه زیاد مهم نباشه نه

آینده منو اون به این دروغه وصله

2738

مبهم گفتي نيمشه راهنمايي كرد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
دخترا خیلی دروغ میگن چ کاریه آخه رو راست باشید

جمع نبندید لطفا

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .