2737
2734

خیلی،مخصوصا خواهر کوچیکشو،البته خودمم خیلی دوسش دارم

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نمیدونم

هم من هم خواهرش کنکور داریم البته خواهرش پشت کنکوریه

و خیلی خفن خونده 

برا پزشکی میخواد دو ساله مونده برا پزشکی 

امسال میاره قطعا شوهرمم خیلی کمکش کرد چ ریاضی فیزیک چ مشاوره درسی کلاسی آزمونی خیلی کمکش کرد 

برا منم کلاس ثبت‌نام کرده اما من خیلی تنبلم اصلا نمیخونم 

باردارم هستم    با این اوضاع بعید میدونم بخونم 

چرا من باردارم ولی خواهر خودش امسال خفن خونده برا پزشکی

ینی اونو بیشتر دوست داره؟ 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
چه رفتاری نشون میده که حس میکنی دوسش داره

هواشو داره، با ناراحتیش ناراحته با خوشحالیش هم خوشحال

همیشه جویای احوالش هست

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
خواهر کوچیکش مجرده؟

نه متاهله