2733
2739
عنوان

اینستاگرام

111 بازدید | 18 پست

کامل پاکش کردم هی میرفتم میدیدم تمام کسایی که فالو کرده دخترایی هستن با ظاهر نامناسب همش به این فکر می کردم چرا آخه حتی یه سری پیج آرایش زنونه هم فالو کرده بود نمی فهمم چرا اینجوری بود

بهش ابراز علاقه کرده بودم عشقمو پس زد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب شد ک ادامه ندادین.

چون برای این آدم اینستا و واتساپ و خیابون و محل کار نداره.

کلا پی چیز دیگه‌ای میگرده.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2738
این اینستاگرام خیلی زندگی هارو داغون کرد کاشکی میشد برنامشو بردارن کلا

زندگی که بخواد با اینستاگرام داغون بشه اینستاگرامم نباشه تو محیط واقعی داغون میشه چون آدماش داغون و سست بودن.

وگرنه این همه آدم اینستا دارن ، همشون که کجروی ندارن

خوب شد ک ادامه ندادین. چون برای این آدم اینستا و واتساپ و خیابون و محل کار نداره. کلا پی چیز دیگه‌ ...

توام مثل من فکر می کنی؟ اگه دوباره باهاش حرف میزدم می‌پرسیدم از دیدن سر و هیکل لخت دخترا لذت میبری؟

زندگی که بخواد با اینستاگرام داغون بشه اینستاگرامم نباشه تو محیط واقعی داغون میشه چون آدماش داغون و ...

عزیزم خیلی زندگی ها شدن خودم دیدم توقعات آقایون از خانومشون بالا رفته تهش به طلاق ختم شده 

💍👶🏻Mahlin and momy
توام مثل من فکر می کنی؟ اگه دوباره باهاش حرف میزدم می‌پرسیدم از دیدن سر و هیکل لخت دخترا لذت میبری؟

ببین از نظر من این یه چیز عادیه ، غریزه اس. ولی باید وقتی ب فکرش افتادی مخصوصا وقتی پارتنر داری عذاب وجدان بگیری

ولی اینکه علنا بیانش کنی یا اونقدر برات عادی بشه که بری سمتش و فالورات و زندگیت همش بشه این مسئله دیگه ناجوره.

عزیزم خیلی زندگی ها شدن خودم دیدم توقعات آقایون از خانومشون بالا رفته تهش به طلاق ختم شده 

خب مرد باید عقل داشته باشه دیگه

بدونه هز چی اونجا هست واقعی نیست و خیلیاش شوآفه