2737
2739
عنوان

به یه پیرزن کمک کردم،شر نشه برام؟

399 بازدید | 14 پست

امروز تو خیابون یه خانوم مسن با ظاهر موجه جلومو گرفت،گفت من بلد نیستم با عابربانک کار کنم،میشه برام یه موجودی بگیری؟

منم گفتم آره،و تمام مدتی که کار میکردم با atm بهش گفتم کنار دستم وایسه 

مشکل که نداره؟

نگران بودم نکنه کارتش دزدی اینا باشه برام دردسر بشه😂

آخه پیر بود دلم سوخت وگرنه کمک نمیکردم

کلی هم دعای خیر کرد بیچاره

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

نه بابا منم از این کارا کردم چیزی نشده و‌نمیشه

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه انشالله 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

😐😐

چه شری مثلا؟😐😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2740

نه بابا چه مشکلی 

خانم و آقایون مسن معمولا بلد نیستن 

ثواب هم داره همون که گفتی پیشت وایسته خوبه دیگه شرط احتیاط رو هم رعایت کردی کمکش هم کردی

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

نه اینجوری فکر نکن

مطمئن باش خوبی که کردی بهت برمیگرده

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
خوبی عزیزم؟؟ چ ربطی داره !!!

این که مثلا میگن اگه کارت طرف دزدی باشه دوربین رو عابربانک ممکنه بگیرتت و اینا....

بعد فکر کنن اون دزد شما بودی

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

تواین دوره اصلاادم نمیتونه به کسی کمک کنه.پسرم اززبون دوستش تعریف میکردکه یه خانمه رفته درخونشون وتقاضای غذاوکمک کرده ایناهم خانم روبرده خونشون براش غذاوخوراکی بده.بعداین خانمه زنگ زده پلیس وگفته که بزوربردنش وگروگان گرفته شده.بعدبه ابن خانواده گفته اگه پول میدین شکایتموپس میگیرم.