2737
2739

چرا این همه پیام دادم جوابم رو نیمدید .نباید یچی بگید ک خیال من راحت شه ؟

کاربری قبلیم رو یا تاپیک هاشو پاک کنید یا کلا کاربری رو حذف کنید جوری ک اصلا وجود نداشته خواهش میکنم .لطفا .چقدر التماستتون کردم دستم ب جایی بند نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا جواب نمیدن کلی پیام دادم انگار نه انگار 

بابا بخدا چن ماهه فکرم مشغوله .خالم بده بحث آبروم هست اصلا اهمیت نمیدن .

من باردارم ینی باید آنقدر استرس بکشم 

چرا در و پیکر نداره سایت 

چرا تاپیک حذف نمیکنن

2731
@مونا_تهرانی     خانوم تهرانی لطفا خودتون رسیدگی کنید همه همین درخواست و دارن بخدا من از ...

بخدا  شبها خوابم‌نمی‌بره 

کاربریم تعلیق شده الان میگن وا نمیشه ولی میترسم خط ک بدست خواهرم برسه یهو بیان از تعلیقی در بیارن و کل خانواده خانواده از هم بپاشونن

بخدا  شبها خوابم‌نمی‌بره  کاربریم تعلیق شده الان میگن وا نمیشه ولی میترسم خط ک بدست خواهر ...

منم از ترس شناسایی شدن تا حالا هیچ تاپیکی نزدم 

زود به زود نی نی یار هارو صدا کن و خانم مونا تهرانی خودشو صدا بزن 

@ازسارابپرس    ‍ 

سارا جان به کار این خانم رسیدگی کنید 

بخدا  شبها خوابم‌نمی‌بره  کاربریم تعلیق شده الان میگن وا نمیشه ولی میترسم خط ک بدست خواهر ...

سلام

@niniyar_5    

استارتر چه کار کنن که آن کاربری شون که تعلیق هست هیچ وقت از تعلیقی درنیاد❓️

یعنی هرکس شماره رو توی تماس با ما داد اصلا باز نکنن

ممنون

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2740
سلام @niniyar_5     استارتر چه کار کنن که آن کاربری شون که تعلیق هست هیچ وقت از تعل ...

سلام کاری نمیشه کرد سیستمه دیگه شماره رو هر کس بده باز میشه حتی بزنیم باز نشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام کاری نمیشه کرد سیستمه دیگه شماره رو هر کس بده باز میشه حتی بزنیم باز نشه

یعنی رباته؟ 

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
یعنی رباته؟ 

نه ولی سیستم برگشت کاربری اینطوریه که شماره رو میدین فعال میکنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نه ولی سیستم برگشت کاربری اینطوریه که شماره رو میدین فعال میکنن

ممنون

🦋🦋🦋

اگر کاربری برای تعلیق شدن فحش و توهین کنن چی؟ آن چه جوریه؟

ممنون 🦋🦋🦋 اگر کاربری برای تعلیق شدن فحش و توهین کنن چی؟ آن چه جوریه؟

اونم با این که دائم میزنیم ولی باز میشه منظورم اینه همه چی دائمی نیست شاید دیدین شش ماه بعد باز شدن

اونم با این که دائم میزنیم ولی باز میشه منظورم اینه همه چی دائمی نیست شاید دیدین شش ماه بعد باز شدن

ممنون

🦋🦋🦋

سلام

خبر جدید:

۲ مورد از بدی های طرح جدید تعلیق:

🟧 قسمت فراموشی رمز عبور در زمان تعلیق به روش جدید کار می کنه.

🟨 پیامک تبریک عضویت در زمان تعلیق به روش جدید فرستاده میشه.