2737
2739
عنوان

دلم از دست شوهر بی درکم گرفته🙁🥲

1884 بازدید | 85 پست

من با این وضعیت بارداریم بلند شدم غذا براش درست کردم آوردم جلوش میگه تو که میدونی من از این غذا دوست ندارم با اینکه قبلا می‌خورد دیگه رفتم لوبیا پلو گرم کردم با ماست آوردم براش از اونم نخورد داد و بی داد راه انداخت که از سرکار اومدم چرا غذا نمیاری منم چیزی نگفتم چون بدتر می‌کرد همسایه ها میشنیدن دلم داره میترکه دلم میخواد زار بزنم به حال خودم معلوم بود از یه جایی دیگه پره سر من به بهانه غذا میخواد حالی کنه کار همیشگیشه چه رفتاری باهاش داشته باشم از این به بعد باهاش...الان رفت زیر ابروهاش تمیزکرد حموم رفت رفت بیرون بدون توجه به حال من

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

حس کلفت بودن بهم دست میده  نه محبتی نه چیزی حتی حال بچه هاشم نمیپرسه ..منم که الان دوباره باید یه چیز درست کنم کوفت کنه

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه بچه هنوز زیاد رشد نکرده سقط کن با این وضعیت شوهرت همین الان یه بچست اون بچه هروقت بزرگ شد بعد لی ...

ناخواسته بودن چه راه هایی که رفتم سقط بشه ولی نشد  که نشد

2740

میدونی چیه،کلا ادمارو هرجور ک از اول اول باهاشون رفتار کنی تا تهش ادامه دار میشه.

همون اول ازدواج اولین باری ک سر غذا بهونه میاورد میزدی زیر کاشه کوزش و راحت غذاتو میخوردی میگفتی همیته که هست نمیخوری زنگ بزن رستوران

یاد میگرفت که تو اشپزش نیستی و اینجاهم رستوران نیست.

ادم غذارو دوس هم نداشته باشه اولا باید رعایت زن باردارشو بکنه دوما محترامه بگه نمیخورم

وای ک شوهر منم رو غذا حساسه🤦🤦🤦🤦 درکت میکنم 

ولی تو هم اونو درک کن من خودمم مدرسه میرفتم طفلی مامانم غذامو زود میآورد چون میدونست گشنمه 

بمیرم براش ک رفت.... 

توهم درکش کن از سرکار خسته کوفته گشنه ست با بقیه سر و کله میزنه مطمئنم دوروز دیگ خوب میشه شوهرت فعلا مغزش کشش ندارع

بعضی وقتا قدرت در اینه که قوی نباشی... تو لازم نیست تو این وضعیت نشون بدی که میتونی مثل سابق هرکاریو انجام بدی. بعضی روزا خودتو بزن ب مریضیها و حالتهای مربوط ب حاملگی اونم شدیدش. ب خودت استراحت بده. تا وقتی شرایطتتو نفهمه و نبینه فک میکنه همه چی مثل قبل اوکیه. تو قبر هم باشی باید براش خدمت کنی.  

بقرآن من بودم بشقابو تو سرش خورد میکردم دردو بخوره

چیزی نگفتم چون مادرش و خواهرش همینجا کنارمون   تا دعوا کنیم اونا میان میریزن تو خونه اون پیر زن هم خودش میزنه به غش و ضعف