2737
2734

سرویس ۲۴ نفره قاشق و چنگالم برگامو ۹۵۰۰

قابلمه موگه ۱۲ تیکه ۹ و خوردی

۱۸ نفره ارکوپال ایرانی و ۱۲ تا کاسه ابگوشتی ۹ و ۲۰۰

سرویس چاقوم ویتارا ۲و ۷۰۰

سرویس اشپزخونه ۲ و ۷۰۰

مبل فرانسوی و میزناهار خوری و سرویس خواب و مبل راحتیم ۱۲۰

فرش ۱۲ متری ابریشم و بامبو ۱۲۰۰ شونه و دوتا ۴ متری و ی قالیچه ۲۲ تومن

چایی ساز دو کاره مایر ۵ تومن

خورد کن و گوشکوب مایر ۵ تومن

مخلوط کن و اسیاب فلر ۶ تومن

ابمیوه گیر فلر ۸ تومن

ایرفایر پاناسونیک ۹ تومن

اتو فیلیپس ۳ و ۵۰۰

زودپز دوقلو همیلتون ۵ تومن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک میشه عکس بدی 

خونه هستن عکس ندارم ازشون

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2728

مباركت باشه خوشبخت بشي ب خوشي استفاده كني

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

فکرکنم فقط شهرماست ک دخترا رسم ندارن جهیزیه بدن

اگرم چندتا تیکه وسایل بخرن سر پسره لطف کردن😶😐

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
2740
خونه هستن عکس ندارم ازشون

همینه عزیزم خوب خریدی مبارکه

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...

خوشبحالت ...منم مامانم بهش گفته بودم قابلمه استیل میخوام یه دست قابلمه استیل تو دیوار پیدا کرده بود میگفت مفت میگه زیادم استفاده نشده اینو بگیر.....برای زیری بالش ها و تشک ها هم از پارچه های استفاده شده و قدیمی رنگ و رو رفته بهم میدوخت میگفت دیده نمیشه زیره...هعی

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...