2733
2739

مگه دیوونه ام بزنمش 

انگار گناه کبیره کرده 

شاید یکی دو روز لفضی دعواش کنم همبن

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
منم عاشق دخترم 🙂

امیدوارم نصیبتون بشه

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با ذوق و خنده میگم واااااای چه خوشگله، ولی می دونی ناراحتم از من نظری نخواستی، راستی منم می‌بری منم ی طرح با سلیقه ی تو تتو کنم؟

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!
همه چی به کنار حالا نفرین چرا؟ به خاطر تتو کتک و نفرین؟ نکنید توروخدا 

یاد نقی افتادم دست بهتاش رو میپیچوند می‌گفت اسید بیارن پاک کنم😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2728

چرا باید هرکدوم از موارد بالارو انجام بدم؟

خودش عقل و شعور و سلیقه و اختیار داره.

اگر سلیقه اش با من یکی نیست دلیل نمیشه که بکشمش.

خب دوست داشته انجام داده

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
2740

اکثرا اینجا یا مجردن یا دختر ندارن و نظر دادن

من دختر دارم و حتما میدونه نباید اینکار رو بکنه ،اگه انجام بده منم نمیزنم نفرین هم نه ولی ناراحت میشم و تا مدتی سر سنگین 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

نه،باهاش صحبت میکنم ببینم دلیلش از تتو کردن چی بوده؟و اینکه بنظرش اگر تتو کردن کار خوبیه،پس چرا مخفیانه انجام داده؟با دلیل سعی کنین قانعش کنین.سرزنش کردن باعث میشه فردا در انجام کارای دیگه هم رو به پنهانکاری بیاره

خودم تتو های بزرگ دارم روی پاهام نمی تونم به دخترم بگم چرا کردی می گه رطب خورده منع رطب کی کند و بعد هم اختیار بدنش رو داره،،مادر من رفتارش با من همین بود منم همین رفتار رو با پسرم و بچه هام در آینده دارم.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
اکثرا اینجا یا مجردن یا دختر ندارن و نظر دادن من دختر دارم و حتما میدونه نباید اینکار رو بکنه ،اگه ...

من خودم پسر دارم دانشجو شاید کاری کنه باهاش موافق نباشم وناراحت شم والا چون دیگه بزرگ شده کمتر دخالت کنم فقط ناراحتیم رو میگم فقط ولی آخه این دوستمون حرف از نفرین و کتک و پرت کردن بیرون میندازه که خیلی زیاده رویه شاید اینهمه سختگیری باعث شده یواشکی و بدون مشورت این کارو انجام بده

یاد من باشد که کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد