2733
2739

الهی عزیزدلم چرا قشنگم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودتو تغییر بده

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
2740
کنکورم نزدیکه من تقریبا صفرم خسته شدم از صبح نتونستم کتاب دستم بگیرم  زشتم هستم..

فدای سرت ک نزدیکه 

مدت زمان باقی مونده سنوات بزن 

اگر شد شد 

نشد از تجربه الانت درس میگیری میشینی قشنگ میخونی

زشتم نیستی الکی رو خودت عیب نزار بنده ی خدا

ب لطف کارهای زیبایی دیگه هیچکس زشت نیست 

کنکورم نزدیکه من تقریبا صفرم خسته شدم از صبح نتونستم کتاب دستم بگیرم  زشتم هستم..

گلم این روزا هم میگذره تو تلاشتو بکن تا جایی که میتونی انشالله خدا کمکت می‌کنه 

عزیزدلم هیچ کس تو دنیا زشت نیست هیچ کس من میدونم تو خوشگل ترینی همه آدما زیبایی خودشونو دارن

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
مرسی😔😔از صب این چیزا رفته رو مخم

الکی جسم و روحت رو اذیت نکن عزیزم 

دنیا در گذره از هرلحظه اش واسه ارتقای خودت استفاده کن نه تخریب کردن خودت 

فکرت روحت که رشد کنه اونقدر شخصیتت زیبا میشه که هم واسه خودت احترام میخری هم زندگیت تغییر می‌کنه