2737
2734

خیلییی بهم فشار میارن 

همه حرف بهم میزنن لباس بخوام خودکار بخوام تفریح بخوام پارجه هرچییی بخوام میگن درس نخوندی یچیزی بشی ۵ سال پشت کنکوری 

بابام تا دهن باز میکنم میگه درس نخوندین یکی بیاد شما رو بگیره 

همه ش میگه من اینقدر خرج خرد و خوراکتون میکنم و داداشام بچه هاشون با نون و ماست زنده ن فلان البته ادم خسیسی نیست پولدار و فقیرم نیستیم متوسطیم خیلی خرج میکنه اما فقط برا غذا اگر بش بگی مثلا یه پیرهن یا یه شلوار میخوام ادمو سگ محل میکنن و براشون مهم نیست

مامانم هردقیقه سرکوفت دختر داداششو میزنه ک رفته سر کار درحالی ک داییم هیچی نداشت گنج پیدا کرد دخترشو فرستاد دانشگاه ازاد یه خونه زده اندازه استادیوم با پارتی دخترشو یه ماهه فرستاد بیمارستان سر کار

منم گفتم ما فقیریم منم اگه مثل اونا ۱ میلیارد پول پشتم بود در عرص دوماه یه ملیاردمو میکردم ۳ میلیارد 

بابام ک گفت ازدواج نکردید و درس نخوندین هیشکی شمارو نخواست منم گفتم تو فقیری فک میکنی ادم پولدار مارو میخواد؟ادمی باباش فقیر باشه اخرشم با یکی که همقد باباشه و از اونم فقیرتره ازدواج میکنه(البته نظرم این نیست فقط اون موقع فشاری شده بودم)

بابام بغضش گرفته بود خیلی عصبانی شد بلند شد منو بزنه ک بهش گفتم فقیر گفت شما بهم فشار میارید و فلان ولی من اصلا بخاطر پول فشار نمیارم 

طرز فکرشون و حرفاشون اینقدرر به روحم فشار میاره که یهو منفجر میشم 

خیلی ناراحتم ک خوردش کردم زبونم خیلی بده خدا هیچوقت منو نمیبخشه

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

امروزم رفت سر کار نیومده خونه 

منم قهر کردم اومدم خونه داییم ک خالیه هیچیم اینجا نیست 

از دیروز ظهرم هیچی نخوردم از گشنگی دارم بیهوش میشم🥲خدا لعنت کنه منو

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنج ساله پشت کنکوری و به بابات گفتی فقیری؟

باید اروپا زندگی میکردی بعد از ۱۸ سال نمی‌ذارن بچشون سر سفره بشینه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728

برای بابات دلم سوخت

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               

خب بیخیال درسشو برو کار کن.بعدم ازدواج

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
پنج ساله پشت کنکوری و به بابات گفتی فقیری؟ باید اروپا زندگی میکردی بعد از ۱۸ سال نمی‌ذارن بچشون سر ...

اره من خیلی قدنشناسم 

2740
برو دستشو ببوس و ازدلش دربیار 

اصلا دیگه امروز خونه نیومد

رومم نمیشه از این کارا

بچه داشتن که فقط پر کردن شکم نیست ، لباس و محبت و حمایت هم باید باشه . متاسفانه آدم سنش می‌ره بالا تغییر پذیریش هم پایین میاد ... 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
اره من خیلی قدنشناسم 

توروخدا یکاری بکن دل پدر بشکنه زندگی ازین رو به اون رو میشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

خوب کردی اتفاقا، تا کی والدین بچه ها رو خورد کنن؟ میدونی اون هر روز چقدر شخصیت تو رو خورد میکنه؟

تو یه زن جوونی، غرور داری، اون با حرفش هر روز غرور تو رو میشکنه، ی بارم طعمشو بچشه، خوب کردی واقعیتو کوبوندی تو صورتش تا دیگه جرات نکنه حرف بت بزنه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔