2737
2734

گفت برو لباس مناسب بپوش در حالی که لباسای من نا مناسب نبود😭😭داد زدم گفتم به تو چی چی تن منه الان وقت این حرفاس

الان مامانم میگه چرا گفتی هزار تا حرف بهم گفت😭

چرا هیچکس منو درک نمیکنه😭😭😭

چرا سرزنشم میکنن من حالم خوب نیس بابام چهار روزه رفته دارم میمیرم😭😭😭

با افتخار کوردم🌱

🫂

دریغا که گرسنه ترینی توی غنی ترین خاک...که دنیا مدرن و ماتو عمیق ترین خواب...که تصویرا زشته توظریف ترین قاب...که تصمیما اشتباه توعمیق ترین راهِ ممکن دراصل مابازیچه ماطرفیم با نارسیست آزار پیشه از فسادنگو وقتی که بازارهیچه خب دست که بسته باشه پا بازمیشه باذهنیت هارگرسنه صرف نظر از اینکه چه کاری درسته مثل همگان واسه غم نان میدویی مثل اسبی که زوری شده یار درشکه دلیل رفتن جاذبه خارج نیست نه علت دافعه داخله فراری دادن یه قافله ی غافله یه مریض مسری پی جامعه ی سالمه شک و شبهه جای ایمان یه مغز مونده لای سیمان و کله گنده های بینام به سمت قله های ایران وقتی فصل اخراین مملکتو خزان دیدی میبینی عدل و انصاف واسه همه تساوی نی انگ واژه جهان سوم سبب میشه ایده هام به محض زاده شدن کفن پیچه قصه مهاجری که تو خاک وطن ریشه کرده ولی درحال وداع از اون طرف شیشه من واسه بیان حرفام دنبال مثال بهترم فصلی ندیدم تو کتاب کشورم من تلنبار خاطره از هزارو یک شبم گوشامو باز میکنم خودم صدامو بشنوم نظم نوین زوارو داده دست کووید تسمه برید دنیا از یه عطسه گریخت کمر شهر جلوچشام شکست من دیگه نمیخام خودمو نجات بدم چون کورترین این رشته هزار گره ام خوشم میاد جا زخمامو فشار بدم💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خدا صبر بده و روحش در ارامش باشه

و اینکه اون ی ادم بی شعور بوده فعلا کاری نداشته باش و سر فرصت جوابشو بده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱🌱عاشق ماشین207هستم ارزومه یروز بخرمش من فدای خوشگلیش بشم الهیییی🥲🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺😂شمالی دتر😎🥰
2740

بزار گم شه. زنیکه لابد خودش قصدش از لباس پوشیدن یه چیز دیگه اس شما رو هم به اون چشم میبینه

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂