2737
2734
عنوان

بهم زدن نامزدی

269 بازدید | 30 پست

سلام دوستان من سه ماهه نامزدیم تموم شده ینی هنوز خاطرات میاد جلو چشام بدجور دارم اذیت میشم در صورتی که ۲ سال باهم بودیم ۹ ماه هم نامزد بودیم همش بحث دعوا داشتیم جوری که اشک منو در میاوارد خندم به این میاد الان تو این ۳ ماه به این سرعت طرف هول بود عجله داره سریع نامزدی کرد😂 موندم همش یه ماه هم باهم نیستن چطور بغلش می‌کنه بوسش می‌کنه این بود ته عشق عاشقی چطور واقعا به این سرعت رفت با یکی دیگه حالم بهم میخوره ازش بعد من هنوز فکر اون میاد جلو چشام همه حرفا بیرون رفتنا خندیدند🙃اون چطور واقعا فراموشم کرد با سه ماه رف نامزدی کرد بعد من هنوز تو سوگ هستم تا کی اینجوریم انگار بارای اوله تروخدا کی من اینو فراموش میکنم خسته شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میدونید چرا عذاب وجدان و احساس گناه دارم چون اجازه دادم سو استفاده از من کرد تا تونست کاش دستم می‌شکست همون موقع ردش میکردم کی به این پا میده تروخدا که اومد هر کاری کرد

منم اززززبس دعواوجروبحث داشتیم خسته شدم امروزخودم تمومش کردم..واقعادیگه نمیکشم...۳سال باهم نامزدبودیم دیکه رفتارای بچگونشو نمیتونستم تحمل کنم...کسی که اینطوری روی مخ باشه واذیت وآزارکنه وتااین حددلش بیاداشکمونو باحرفاش دربیاره به دردزندگی نمیخوره همون بهترکه بره

واقعا پست بود سوگ جدایی حداقل بک ساله تا همه خاطرات ی دوره رد شه بره

یه سال یه سوال مگ نمیگفتن دخترا زود فراموش میکنن پس چرا من تو این ۳ ماه هنوز نتونستم فراموش کنم بعد میگن پسرا ۷ سال هم شده هنوز فراموش نمیکنن تروخدا کجا😂🙃

منم اززززبس دعواوجروبحث داشتیم خسته شدم امروزخودم تمومش کردم..واقعادیگه نمیکشم...۳سال باهم نامزدبودی ...

الان حالت چطوره ۳ سال باهم بودید دوست داشت عاشقت بود؟؟ توم دوسش داشتی عاشقش بودی

2738
الان حالت چطوره ۳ سال باهم بودید دوست داشت عاشقت بود؟؟ توم دوسش داشتی عاشقش بودی

ماهمدیگه رو به شدت دوس داشتیم حتی الانم میدونم که حیلی دوستم داره ولی به شدت بددهن وبداخلاق بود خیلی فازبه فازمیشدخیلی اذیتم میکرد..هروقت دعوامیکردیم یک هفته میذاشت ومیرفت دوباره میومدخیلللی اذیت میشدم کارم کشیدبه روانپزشک...الان که به خودم اومدم دارم میبینم ازبین رفتم...وقتاموالکی هدرش دادم...خیلی خودمو به خاطریه آدم بی ارزش عذاب دادم...یجورایی دیگه حسی بهش ندارم ازطرفی هم وابستم...ولی پیش خودم گفتم بایدوابستگیمو بذارم کنار سرموبندکنم به یچی وتمومش کنم دیگه...آدم یبارزجروعذاب جدایی روبکشه بهترازاینه که سال هابشینه غم وغصه بخوره وقهروآشتی کنه وخوردبشه این وضعیت کشنده ست واقعا..بایدجداشد چاره چیه وقتی نمیسازیم

ماهمدیگه رو به شدت دوس داشتیم حتی الانم میدونم که حیلی دوستم داره ولی به شدت بددهن وبداخلاق بود خیلی ...

چقدر منی عزیزم🙂 ایشالا که خدا بهترین هارو سر راهمون قرار بده بخدا دختر بودن گناه بزرگیه الان تموم کردی دوباره باهاش نری بخدا ارزش ندارع اعصاب خوردی من وقتی با اون بودم اینقدر اشکم در میاوارد اعصابم خورد کرده بود دیوونم کرده بود ما الان وابسته شدیم🙂 باید به خودمون بیایم🫂

چقدر منی عزیزم🙂 ایشالا که خدا بهترین هارو سر راهمون قرار بده بخدا دختر بودن گناه بزرگیه الان تموم ک ...

ان شاءالله عزیزم....نه این سری سفت وسخت وایسادم پاش دیگه نمیخوام این همه سختی وعذابو..مگه خودآزاری دارم که برگردم..فقط امیدوارم که خداصبروحوصله ی زیادبهمون بده..

ان شاءالله عزیزم....نه این سری سفت وسخت وایسادم پاش دیگه نمیخوام این همه سختی وعذابو..مگه خودآزاری د ...

الان ینی همه چیو پس دادی؟

اینا اینقدر بدبخ گدا گشنه بودن لباسا هم ازم گرفتن😂

از این خندم میگیره بابا و مامان نامزد سابقم برا اینکه منو فراموش کنه گفتن باید زن بگیری چه عشق عاشقی بود ها تا الان میگف خودمو میکشم بدون تو با چاقو میخواست بزنه شکم خودش😂😂😂بعد دختر عمم پرسیده بود با این دختره خوب باش وابستت نشه گفته بود هنوز به اون فکر میکنم یاد آخرین روز میوفتم هیچ وقت نمیبخشم ولی خوشبخت شه بعد گفته بود سعی میکنم محبت کنم هه فکر کرده ینی مثل من میشه همه جارو باهم رفتیم فکر نکنم هیچ وقت دوسش داشته باشه عاشقش باشه الان من خودم هنوز بهش فکر میکنم ولی واقعا دلم میخواد فراموش شه از ذهنم یه سوال دیگه ینی من یبار عاشق شدم دیگ نمیتونم عاشق بشم؟🙂

اصلا باورم نمیشد که من اینجوری باشم نمی‌دونم آب دعا کرده بود چیکار کرده بود همش تا دعوا میشد گریه میکردم ینی اعصاب روانم بهم ریخته بود باز میگفتم تروخدا باش چی حتی بابام با نامزدی ما مخالفت میکرد شدید من جلو بابام گریه میکردم به دست پای بابام میوفتادم تا راضی شه واقعا فکرشو میکنم میگم این من نبودم🙂