2733
2739

بچه ها اصلا دیگ از هیچکس خوشم نمیاد نفرت گرفتم تمام حسم از دست دادم 

دیروز با دوستم و رلش و دوست رلش رفتیم بیرون همش با اخم نگاشون میکردم بدون اینک دست خودم باشه 

اخر سر هم باهام دست دادن رفتم دستامو شستم خیلی حرکت زشتی بود میدونم 

اما خیلی حس بدی دارم راه درمان داره بچه ها ?

مسیحی هستم :)                                اسمم دبورا هستش 🍓 اعتماد بنفسشو اوایل نداشتم با کمک شماها عاشق اسمم شدم ب تازگی🤍در تاریکی اگر نوری یافت نکردی با دقت بیشتری بنگر شاید نور خود تو باشی🧡

بهتره پیش یه روانشناس بری..

عادیه

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی درمان میشه ?

مسیحی هستم :)                                اسمم دبورا هستش 🍓 اعتماد بنفسشو اوایل نداشتم با کمک شماها عاشق اسمم شدم ب تازگی🤍در تاریکی اگر نوری یافت نکردی با دقت بیشتری بنگر شاید نور خود تو باشی🧡
ببخش ولی باز خیلی رو داری با جنس مخالف میری بیرون

خواهش میکنم به هر حال نظرته 

اما اینک مجبور شدم بخاطر دوستم برم وگرنه بعد از اون ماجرا حتی با استادامم بزور حرف میزنم چ برسه این مدل افراد 

2740
برو پیش یه تراپیست مشکلات روحی که برامون پیش میاد بابد درمان بشخ

تقریبا یکساله که گذشته 

بخاطر اینکه مادرم نفهمه خودمو الکی خوشحال نشون میدم 

باید برم حتما 

قید ارزوهامم بخاطر این مشکل زدم

💔💔طبیعیه این حسو داشته باشی. حتما یه روانشناس خیلی خوب پیدا کن عزیزم. امیدوارم همه چی حل شه 

خیلی ممنون چشم

یعنی درمان میشه ?

راحتتت درمان میشه حتما برو پیش ی دکتر روانشناس 

منم خودمم دانشجو روانشناسیم 

اگه بیمه هم باشی فکر کنم بیمه هم مقداری از هزینشو بده  قشنگ میری پیش روانشناس حالت اوکی میشه گل

عادی  برو پیش تراپیست ..خودتو مقصر ندون ..خدا لعنتش کنه

😔شاید دعای هرشب و هرروزم همین باشه یروز نابود شه 

من خودم کم مشکل ندارم این یکی از همش بدتر فقط بخاطر مادرم خودکشب نکردم تابحال

راحتتت درمان میشه حتما برو پیش ی دکتر روانشناس  منم خودمم دانشجو روانشناسیم  اگه بیمه هم ...

بیمه نیستم متاسفانه 

مرسی دورت بگردم پول بیاد دستم اولین کاری کنم همینه اصن خیلی حالم افتضاح شده باورت میشه داییهامم باهام دست میدن حس نجاست منو میگیره میرم دستامو میشورم 

اوایل هر حموم ک میرفتم همش گریه میکردم حس میکردم ک نجسم تا این حد