2737
2734
عنوان

امروز یکی بهم درخواست داد

206 بازدید | 21 پست

یه سری حرفا زد و گفت خوشش اومده و میخاد اشنابشیم(همشهریمه)

من حس میکنم از طرف اکسم اومده

چون خیلییی شباهت داره نوع حرف زدنش با اکسم

و احتمالا از رفیقاش باشه

منم گفتم تمایلی ندارم روز خوش

درجوابم گفت روزم بدون تو خوش نیست(شعر گفتههه)

دوروزه نخوابیدم و فلان و این داستانا(که حالم بده)

هیچی نگفتمممم دیگه من وی پی انم وصل نیست برم ببینم هنوز پیگیره یا خیر

از ظهری خندم گرفتههههه من به هرچی فکر میکنم جزز یه رابطههه سمی دیگگگگ

این چی میگگگگگگگگگههه این وسططططط

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو مخ زدنت در سطح منفیه

دریغا که گرسنه ترینی توی غنی ترین خاک...که دنیا مدرن و ماتو عمیق ترین خواب...که تصویرا زشته توظریف ترین قاب...که تصمیما اشتباه توعمیق ترین راهِ ممکن دراصل مابازیچه ماطرفیم با نارسیست آزار پیشه از فسادنگو وقتی که بازارهیچه خب دست که بسته باشه پا بازمیشه باذهنیت هارگرسنه صرف نظر از اینکه چه کاری درسته مثل همگان واسه غم نان میدویی مثل اسبی که زوری شده یار درشکه دلیل رفتن جاذبه خارج نیست نه علت دافعه داخله فراری دادن یه قافله ی غافله یه مریض مسری پی جامعه ی سالمه شک و شبهه جای ایمان یه مغز مونده لای سیمان و کله گنده های بینام به سمت قله های ایران وقتی فصل اخراین مملکتو خزان دیدی میبینی عدل و انصاف واسه همه تساوی نی انگ واژه جهان سوم سبب میشه ایده هام به محض زاده شدن کفن پیچه قصه مهاجری که تو خاک وطن ریشه کرده ولی درحال وداع از اون طرف شیشه من واسه بیان حرفام دنبال مثال بهترم فصلی ندیدم تو کتاب کشورم من تلنبار خاطره از هزارو یک شبم گوشامو باز میکنم خودم صدامو بشنوم نظم نوین زوارو داده دست کووید تسمه برید دنیا از یه عطسه گریخت کمر شهر جلوچشام شکست من دیگه نمیخام خودمو نجات بدم چون کورترین این رشته هزار گره ام خوشم میاد جا زخمامو فشار بدم💔💔💔

جواب نده آشناس

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2738
بوی یه اکانت دیگه از اکست میاد

توام فکر کردی از طرف اکسمه؟

اخه قبل این ک بیاد دایرکت همش دوسه تا اکانت فالوم میکردن انفالو میکردن و مجدد فالو میکردن

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
شایدم خودت اکسته داره امتحانت میکنه

شایییییییید

خودشه باهاش تصویری برو فرار کنه🤣

دیگ چیزی نگفتممم وایی شانسممم وصل نمیشم برم چک کنممم