2737
2734
عنوان

مسخره تر از اون کلیپ الویه اینستا ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 80 پست
حسرت اون الویه رو نیمخورن  حسرت اینو میخورن چقدر یه دختر به ریز علاقه و مهماتشون توجه می‌کنه&n ...

حقققققق

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش این هستش که دخترا اون ظرافت و خوش برخوردی و خوش زبونی را جدیدا کمتر دارند ... تو خیابون نگاه ...

این که شما میگی وقتی زیباست که کاملا طبیعی و ذاتی باشه

ایشون حرکات حرفاش و عشوه هاش ساختگی بود

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
2742

حالا همینو داشته باش ببین از روی این کلیپ چیا بسازن فقط بخندیم😂😂😂😂

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
اره همون 

من اینستا ندارم از کجا ببینمش

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2740
این که شما میگی وقتی زیباست که کاملا طبیعی و ذاتی باشه ایشون حرکات حرفاش و عشوه هاش ساختگی بود

نظرتون محترم 

من ساختگی برداشت نکردم ...

دلی و کاملا صادقانه بود 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من کلیپو ندیدم ولی دختر گرانبها واقعا همه کامنتات لایک داره🥰

😍🙏🤝

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اسم دختره چی بود

یکی اینو گفت 

اگه دیدی یه جوری بزار ماهم ببینیم 

hodary magazine

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
اسم دختره رو میدونید چی سرچ کنم بیاره

بخون گلم 👆

کاش یکی لینک میذاشت ببینمش

https://t.me/keereker

تو اینجا هست

https://t.me/keereker تو اینجا هست

مرسی قشنگم

یه تشکر ویژه هم کنم بابت تاپیکای مفیدت♥️♥️♥️

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
نظرتون محترم  من ساختگی برداشت نکردم ... دلی و کاملا صادقانه بود

نمیدونم والا

بیایی ببینی طرفت با دوربین منظرته  و داره فیلم میگیره 

بدون ذره ای واکنش بیایی دیالوگ بگی و عادی رفتار کنی غیر طبیعیه یکم

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
2706