2752
2734
میخوان دهن شوهره رو ببندن که نگه خانوادمو دعوت نکردی...خب بگو زورت میاد غذا درست کنی جایی نرو 

من به شخصه مهمون خونم هرکی باشه سعی میکنم بهترینوتهیه کنم درحدتوانم ادم یانباید دعوت کنه یادعوتم میکنه مثل ادم این گدابازیا چیه اه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم واقعا شاید اونقدری سررشته نداره برای مهمونی دادن و نمیدونه باید چطور تدارک ببینه...یا نمیدونی ...

گلم انقدر خوشبین بودن هم خوب نیست، شاید خودش سررشته مهمانی دادن نداره ولی بعد ۱۷ سال خونه این و اون رفتن باید یکم یاد می‌گرفت، اینا فکر میکنن زرنگن وگرنه بچه ۱۳ ساله هم می‌فهمه غذای مهمون اینجوری نیست

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏

ولی کافیه بیاد خونه ات 

همش میگه وای چه غذای خوشمزه ای و تا اخرین لحظه سر میز شام داره غذا میکشه برا خودش

جاری های دیگم بالای بیست بار دعوتش کردن با اب و تاب میاد تعریف مبکنه وای من عاشق فسنجون های توام من عاشق اینم اونم

سنشم کم نیست که بگم بلد نیست ۴۶ اینطوراس

2731
میخوان دهن شوهره رو ببندن که نگه خانوادمو دعوت نکردی...خب بگو زورت میاد غذا درست کنی جایی نرو 

بخدا این زنا چه شانسایی دارن اونوقت منه بدبخت اسیر دست مردی ام که موقع مهمونی دادن دمار از روزگارم میکشه با ریزبینی هاش!!

بگو که شوخی میکنی😐😐😂😂😂طرف ۱۷ سال متاهله فکرشو کن چند وعده اشپزی کرده چقدر مهمونی رفته یعنی یاد ...

عزیزدلم آدم باید یاد بگیره بدون توقع مهربونی کنه یا مهمون دعوت کنه تدارک ببینه برای مهمونش اما اگه کسی تلافی نکنه براش یا دعوتش نکنه نباید ناراحت بشه...یااینکه نباید پشت سرکسی که رفتی خونش از کم و کسریش به بقیه بگی.‌‌درست نیست...یا خوبی نکن یا اگه خوبی کردی منت نزار و توقع نداشته باش

ولی کافیه بیاد خونه ات  همش میگه وای چه غذای خوشمزه ای و تا اخرین لحظه سر میز شام داره غذا میک ...

شاید دستپختش خوب نیست

چون اینجوری که تعریف میکنی به نظر نمیاد بدجنس باشه،

وای چرا غذا از بیرون سفارش ندادن جای بحثه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
پدر شوهرم یه اخلاق بیست داره که هرجا هرغذایی بخوره نمیگه چی خوردم یا کم و زیاد بود یا هرچی...اصلا به ...

این دیگه خدایی توهین به طرف مقابله

همسرم شناخت بیشتری ازش داره من که خونش نرفتم تا الان بعد ۱۲ ساال

ولی شوهرم میگه این مدلی میکنه دیگه کسی نره خونش

البته خودشم دعوت کرده

عزیزدلم آدم باید یاد بگیره بدون توقع مهربونی کنه یا مهمون دعوت کنه تدارک ببینه برای مهمونش اما اگه ک ...

دیگه بنظرت این زیاده روی نیست؟؟؟؟

اینکه مهمونی میری توفع نداشنه باشی قابل قبوله ولی این رفتارها رو هر کسی تحمل نمیتونه بکنه 

فکر کن علنی توهینه دیگه 

شاید دستپختش خوب نیست چون اینجوری که تعریف میکنی به نظر نمیاد بدجنس باشه، وای چرا غذا از بیرون سفا ...

نه دستپختش بد نیست

یه بارم به من گفت هفته دیگه بیا خونمون پنجشنبه

گفت حالا تایمشو بیشتر باهات فیکس میکنم دو سه روز دیگه ولی دیگه زنگ نزد اصلا 

عزیزدلم آدم باید یاد بگیره بدون توقع مهربونی کنه یا مهمون دعوت کنه تدارک ببینه برای مهمونش اما اگه ک ...

الان اصلا بحث توقع نیستااا بحث اینه شما میگی شاید بلد نیست منم گفتم مگه میشه بلد نباشه بعدم توروخدا اینقدر نگید توقع نداشته باشید و فلان مگه میشه ادم هر سری کلی هزینه کنه وقت بذاره دعوتی بگیره اونا بیان راحت بخورن برن بعد ۱۷ سااااال بری خونه اش ماکارونی بده😐😐کاش همونم درست میپخت یه بسته ۷۰۰ گرمی واسه ۵ نفره نه ۱۲ نفر تازه نصفیشم تو راه بریزه..احتمالا از بس دست و دلش واسه همینا میلرزیده زده ماکارونی رو ریخته😂😂

این دیگه خدایی توهین به طرف مقابله همسرم شناخت بیشتری ازش داره من که خونش نرفتم تا الان بعد ۱۲ ساال ...

شما که خونش دعوت نبودی اون‌یکی جاری بوده رو حرفای انن شخص بهتره قضاوت نکنی واگرم گله ای کرد بگو آدم نون و نمک کسی و میخوره نباید پشتش حرف بزنه...

2706