2733
2739
عنوان

از دست خواهر کوچک ترم چی کار کنم

134 بازدید | 12 پست

۱۴ سالشه حرف زدن باهاش  نگاری مثل دیوار هست. 

دیروز میخواست بیرون رو ببینه رفته رو دسته مبل کلش رو خرد کرده. 

نوار بهداشتی رو همین طور الکی پاره میکنه 

میگم وسایل نریرز  اگه نیریزی جمع کن یا تختت رو تمیز کن میگه  جه فایده باید دوباره خراب کنم. اتاق مون مشترکه 

حس میکنم دیونه هست انگاری. 

حرف زدن  باهاش انگاری با یه دیونه حرف میزنی. هیچ عکس علمی نداره. همش تکرا تکرار 

هر روز ارزوی مر‌گ میکنم از دستش کاشکی می مردم خدا کی راحت  میشم. 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت

هر دفه میگم با پرویدی رو تختم نشین باز میشینه 

بخدا یه باز دیونه شدم  سرم رو هزار بار زدم تو دیوار 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر دفه میگم با پرویدی رو تختم نشین باز میشینه  بخدا یه باز دیونه شدم  سرم رو هزار بار زدم ...

بیش فعال   نیست؟؟

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

این دخترای این سن خیلی رو مخن هیچجوره نمیشه درکشون کرد واقعا

وسایلتو جدا کن توی کمد درشم قفل کن کاریم به اون نداشته باش تخت و قسمت خودتو تمیز کن فقط هیچیم بهش نگو خودش خسته میشه

کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻
بیش فعال   نیست؟؟

تو دوران پیشت دبیستانی به مامانم گفته بودن بیش فعاله ولی کسی دنبالش رو نگرفت 

2740
این دخترای این سن خیلی رو مخن هیچجوره نمیشه درکشون کرد واقعا وسایلتو جدا کن توی کمد درشم قفل کن کار ...

خیلی بی ادب هست خیلی. 

توهم موقع پریودی بشین رو تختش دقیقا مثل خودش رفتار کن

خوشم نمیاد. واقعا کثیف بازی. تخت خودش هم به گوه کشیده. هر دفه میشینه پس میده. 

خوشم نمیاد. واقعا کثیف بازی. تخت خودش هم به گوه کشیده. هر دفه میشینه پس میده. 

یعنی چی مادرت هیچی بهش نمیگه؟ 

بخدا من اگه جای تو بودم هربار میگفتم تشک تختمو عوض کنین دوست ندارم اگه هم قبول نکردن تختو بزار بیرون روی زمین بخواب اینقدر لجبازی میکردم خسته شن

کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻
تو دوران پیشت دبیستانی به مامانم گفته بودن بیش فعاله ولی کسی دنبالش رو نگرفت 

میتونه  الان   دارو  بگیره.خیلی  خوب  جواب میده

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎