2737
2734

اطرافیانم مدام بقیه رو میکوبونن توسرم

اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم،                                       تو روزی به من بازخواهی گشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برات مهم نباشه

متاسفانه خیلی حساس شدم انگار 

مدام جلوم از هم سنو سالام توی فک و فامیل و اینور اونور تعریف میکننو یه جورایی میزننش توی سرم دیگ کلافه شدم

اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم،                                       تو روزی به من بازخواهی گشت.
همدردیم

نمیدونی چه بد بختی دارم 

مدام میگن فلانی(یکی که هم سنوسالمه و تا حدودی باهم رقابت داریم) ماشالاش باشه چشم خدا بهش باشه به مامانش گفتم حتمن براش اسفند دود کن چون خوشگله خب بابا مگه من دست خودمه قیافم اینجوری باشه 

یا یکی از دختر عموهام خیلی خواستگار داره مدام از خواستگارش پیش من میگن که اره هرچی ردش میکنن باز یکیو واسطه میکنه و فلانو 

فلانی اومده میگه این خواستگاره خیلی خوبه دخترعموت هرجا میره براش خواستگار پیدا میشه و ...

خب به عنم واقن حالم دیگه داره بهم میخوره از این وضع 

افایی که تا این تاپیکو دیدی اومدی درخواست دادی ریدم تو اون مغزت

نی نی یار یعنی چی ادم نمیتونه یه تاپیک بزنه از دست این شل مغزایی که فک میکنن همه مثه خودشونن

2740
نمیدونی چه بد بختی دارم  مدام میگن فلانی(یکی که هم سنوسالمه و تا حدودی باهم رقابت داریم) ماشال ...

بی خیالی طی کن یا جوابشونو بده تو خودت نریز 

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹
بی خیالی طی کن یا جوابشونو بده تو خودت نریز 

اونایی که مستقیم گفتنو جوابشونو دادم

ولی اینا همش غیر مستقیم میگن نمیشه هیچی گف بعدم میترسم بگن حسودی میکنه و...

اونایی که مستقیم گفتنو جوابشونو دادم ولی اینا همش غیر مستقیم میگن نمیشه هیچی گف بعدم میترسم بگن حسو ...

نترس از حرف مردم 

گور باباشون 

یک عمر مراعات کردم همینی که گفتیو گفتم مبادا ناراحت بشن مبادا راحع به من حرفی بزنن 

حالا خسته ام کم اوردم 

شما مشکلت چیه؟ من والله میرفتم تو اجتماع میگفتن نرو روی هرکدوم دوستام یه مشکلی گذاشتن بعد که مثه اف ...

من که هیچ اعتماد به نفسی ندارم 

همش تحقیر همش گوشه موندن 

انقدر ما رو بی ارزش میکردن که مثل خودت نمیتونستم تو اجتماع برم هنوز هم وحشت دارم 

هی مقابله میکنم با این حسااا

هرگز نمیبخشم پدرو مادرم و شوهرم رو چون اینا اعتماد به نفس منو همیشه گرفتنو میگیرن 

من که هیچ اعتماد به نفسی ندارم  همش تحقیر همش گوشه موندن  انقدر ما رو بی ارزش میکردن که ...

عزیزم 😭🤍

خدا بهمون ارامش بده