2737
2734

سلام به همه...راستش نذر کرده بودم اگه معده دخترم خوب شد تاپیک بزنم و این راه حل رو به همه بگم...چون واقعا خیلی خیلی عذاب کشیدم هم خودم و هم دختره کوچولوم که از ۵ سالگی تا الان که ۷ساله است در گیر بودیم.اگه کسی مشکل داره بگه که راه حل ها رو بزارم.

هعی اجی من ی سالشه هنوز شکم دردش رو داره

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک نکنم با چیزی خوب بشه این لعنتی

الان ۳هفته است دخترم راحتتتتت شده باورم نمیشه خودممم.😊اینقدر فوق تخصص گوارش و طب سنتی بردم و پول خرج کردم و دارو خوروندم به بچه ام که حد نداره😔

من یمدت یادداشت کردم چیا میخورم و به کدوما واکنش نشون میده سیستم گوارشم ، از وقتی اونا رو به اندازه و درست میخورم حالم خیلی خوبه. مثلا به لبنیات حساسم ، شیر رو با وانیل میخورم ، کره رو با عسل ، ماست و دوغ رو‌با پونه و دیگه معدم واکنشی نداره

تازه من رودمم تحریک پذیره.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2738
من یمدت یادداشت کردم چیا میخورم و به کدوما واکنش نشون میده سیستم گوارشم ، از وقتی اونا رو به اندازه ...

دختره منم حساسه.ولی الان سه هفته است ۹۵ درصد خوب شده این مشکل تو بچه ها خیلی عذاب آوره

دختره منم حساسه.ولی الان سه هفته است ۹۵ درصد خوب شده این مشکل تو بچه ها خیلی عذاب آوره

خداروشکر عزیزم

ان شاءالله خوبه خوب باشه همیشه.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

تو این درمان که با تجربه و آزمایش بدست آوردم...

۱.روزی چند بار با کیسه آب گرم معده رو گرم کنید (یا با حوله گرم)

۲.گیاه بابونه رو تهیه کنید یک قاشق بریزید تو لیوان آب جوش بریزید روش درش رو بزارید ۱۰دقیقه دیگه صاف کنید و میل کنید یا با قند یا با عسل(دو هفته اول یک بار ناشتا یک بار عصر)

۳.به جای یک بالش دو بالش بزارید زیره سرتون موقع خواب.

ان شاءالله که شما هم مثل من جواب بگیرید و تو همین تاپیک بنویسید که بقیه هم امتحان کنند

تو این درمان که با تجربه و آزمایش بدست آوردم... ۱.روزی چند بار با کیسه آب گرم معده رو گرم کنید (یا ...

انشالله همیشه شما و دخترتون  سلامت باشید ...منم رفلاکس ش ی  پدرم رو درآور ه.دعا کن منم خوب بشم

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤ یازدهم اردیبهشت ۱۴۰۳ ، تنها فرزندم ،دختر عزیزم، نور چشمم، تنها امید زندگیم تشخیص عقب ماندگی گرفت😭(دختر من سندرم داون نیست)...فدای اون نگاه معصومت ،فدای مظلومیتت بشم مادر که با همه مشکلاتت هیچ وقت اذیتم نکرده بودی‌...کاش بچه نا آرومی بودی ..کاش اذیتم کرده بودی که الان اینطوری جیگرم آتیش نگیره.دلبرکم من و تو می‌جنگیم برای روزهای روشن...برای شفا و پیشرفت دخترم دعا کنید😭

مطکئنی با همین راهکارها مشکل حل میشه؟

هر رفلاکسی؟

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊