2737
2739

اومدم که عفس نمیقی بکشم و به در نگاه کنم!👀

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که ثاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر وی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاستگاری خواهرم بود پدر داماد اسمش عزت بود خواهر کوچیکم دیده که چند شیرینی میخوره داد میزنه عزتتتت چرا همشو میخوری بزار واسه منم بمونه😅😂😂

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓

من و شوهرم با هم هم‌دانشگاهی بودیم وقتی اومد خواستگاری و رفتیم تو اتاق که حرف بزنیم یهو بغلم کرد تو بغل هم که بودیم یهو خواهر زاده اش کوچیکه اومد تو اتاق و ما را دید طفلی یه خنده ای کرد و رفت و تا آخر مراسم تا ما را میدید میخندید 

2740

یاد یه تاپیک افتادم، استارتر تو تاپیک گفتن از اسم همسرم «عزت» خوشم نمیاد😬، یه کاربر دیگه گفتن

چرا؟ خوبه که! برو بوسش کن بعد بگو عزت، بردی لذت؟🤣🤣

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌

تا منو دید گفت باید چادری بشی منم لباس  معمولی پوشیده بودم و لباسم مشکلی نداشت، بعد گفت من زن داداشو و مامانمم چادرین تو هم بلید چادر بپوشی، نمیدونم خر بود یا خودشو به خریت زده بود چون رن داداشو مامانشم برا خاستگاری اومده بودن و یه تیپ فجیح زده بودن

یاد یه تاپیک افتادم، استارتر تو تاپیک گفتن از اسم همسرم «عزت» خوشم نمیاد😬، یه کاربر دیگه گفتن چرا؟ ...

😂😂😂

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓