2752
2734
عنوان

کرونا سرکاری بود نه؟شما دیدید کسی فوت کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 78 پست

بله عزیزترینِ زندگیه من زیر ۶۰ سالشمار بود

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گذشته از فامیل و همسایه که شما قطعا نمیشناسیشون ، مهرداد میناوند و علی انصاریان و ... رو ندیدی ؟ 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
2731

واقعااا؟؟؟؟

من زندایی مادرشوهرم خاله مادرشوهرم پسر دایی زن داداشم که بنده خدا ۲۷ سالش بود دو سه نفر دیگه جوان از خانواده همسرم فوت شدن

یه خانواده دختر و پدر به فاصله یه هفته مردن که فامیل دورمون بودن

من خودم سه بار کرونای ناجور گرفتم

پدرشوهرم دور از جونش تا مردن رفت و برگشت

اطراف ما حدود ۴تا از همسایه ها و ۲تا از فامیلای خیلی خیلی نزدیک، همه زیر۶۰سال. موقع کرونا دلتا منم ریم درگیر شد حالم داغون بود وحشتناک مرگ رو به چشمم دیدم یادمه بعد ۱۰روز قرنطینه همسرم منو برد بچرخونه تو شهر ، جلوی پزشکی قانونی وحشتناک ماشین های آرامستان و خانواده های داغدار بودن 

پسر عموم تولد ۴۰ سالگیش تو بیمارستان بود یک ماه بعدش تو همون بیمارستان فوت کرد بیماری زمینه ای نداشت اینقدر لاغر شده بود دوتا بچه کوچیک داشت 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706