2737
2739

تا وقتی مجرد بودم کلی اشنا و فامیل و دوست دور و برم بود؛ولی از وقتی ازدواج کردم همه ازم دور شدن،شوهرم کارگر یه شرکته و چون تجربه ورشکستگی داشتیم اوضاع مالیمون خیلی خوب نیس ینی داریم خودمونو جمع و جور میکنیم که جبران خسارت کنیم…

ولی قشنگ متوجه تغییر رفتار همه شدم حتی خاله هام که هفته ای یکبار حتما میدیدمشون دیگه یادی ازم نمیکنن و تو این سه سال دوبار بیشتر نیومدن خونم🙂همیشه خودم مشتاقانه میرم چون دوسشون دارم هیچوقت دورهمی هاشون دعوتم نمیکنن

وقتی کارشون میوفته یادم میوفتن؛دیگه تصمیم گرفتم با همشون قطع رابطه کنم

ولی بعضی وقتا با خودم میگم ینی من انقد بدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تن آدمی شریف است به جان آدمیت

نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
2738

دقیقا منم همینم . شوهرم کارگر بود اخراج شد الان می‌ره اسنپ .قشنگ حس میکنم تفاوت رفتارها با خودم و شوهرم و بقیه که اوضاعشون بهتره . حتی توی جمع باهامون هم کلام نمیشن زیاد! خونمون هم که اصلا جز پدر و مادرم کسی سر نمیزنه... 

بهترین کار در برابر حرفای یه احمق سکوت😊🙃
من میگم آره میشه دیدم حس کردم تو شرایطش بودم متاسفانه پول خیلی اهمیت پیدا کرده نگاه از بالا به پایین ...

دقیقا همینطوره

من هیچوقت باهاشون بد رفتاری نکردم واسه همین دلیل رفتارشونو نمیفهمم

فک کنم انتظار دارن چون موقعیتشون بهتر از ماعه همیشه ما باید پیگیری کنیم

شوهرخالم قبل عید داشت نام میبرد که عید دیدنی باید خونه ی کیا بره اسم همه رو گفت الا ما🙂

یه مدت بابام دستش خالی بود فامیل باهامون بد رفتار بودن هرجا میرفتیم عید دیدنی یا چیزی اخم و تخم میکردن هیچوقت یادم نمیره الان بابام فوت شده میان سر میزنن ولی قبلا میگفتن اینا بی پولن الان فقط ترحم میکنن

عزیزم شما بد نیستید اونا ذات واقعی و اصلیشونو نشون دادند. متاسفانه در ایران اینجوریه پول حرف اول میزنه . اما من خودم بشخصه کسایی رو در زندگیم نگه میدارم و اهمیت میدم که در تمام شرایط چه سختی و بی پولی و چه خوشی و پولداری کنارم بودند و یا هستند.

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40