2737
2734

غیر از ivf 

توی ژنتیک هم داریم اما خب ۱۰۰٪ نیست 

دوقلو میخوام

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...

فکر کنم دارو تحریک تخمک میدن دقیق نمی دونم،،من طبیعی دوقلو باردار شدم ولی خودم نمی خواستم که دارو براش مصرف کنم.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو دکتر دارو بخور 

دوقلو سخته من دوقلو دارم 

ولی میارزه یبار باد میکنی یبار میری اتاق عمل یبار ویار داری 🤣🤣🤣🤣🤣همه چی یبار تجربه میشه 

ولی نگهداریش خیلی خیلی سخته

https://like.timefriend.net/17104097063508730
اینم در نظر بگیر که بارداری ۲قلویی جز بارداریهای پرخطر محسوب میشن عزیزم

بله گلم میدونم 

بچه هم دارم 

دله دیگه🥺❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برو دکتر دارو بخور  دوقلو سخته من دوقلو دارم  ولی میارزه یبار باد میکنی یبار میری اتاق ع ...

عیب نداره من کمکی دارم

تازه قبلا هم من باد کردم و زاییدم🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

برو دکتر دارو میده دوقلو باردار میشی

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

نه دوقلو زایی در بین انسان ها متداول نبست . دقت کنید نوشتم متداول یعنی رایج نیست .در هر تولد انسان ها اغلب یه نوزاد به طور طبیعی به دنيا میاد .دو قلویی و‌چند قلویی یه جورایی خارج از قاعده است برای انسان ها

...
عیب نداره من کمکی دارم تازه قبلا هم من باد کردم و زاییدم🤣🤣

یا خدا پس دوقلو میخوای چیکار 😱😱😱😱

من دیگه عمرا بخوام پامو بذارم اناق عمل 

من زایمان سختی داشتم 

عیب نداره من کمکی دارم تازه قبلا هم من باد کردم و زاییدم🤣🤣

اره نیرو کمکی الان حمایت میکنن صبر کن دنیا بیاری من یه سال خیلی کمکم کردن بعدش جوری متواری شدن 🤣🤣🤣🤣🤣

یکی تو همین سایت گفت برگ سنجد 

نمی‌دونم درسته یا نه فقط یادمه همچین کامنتی دیدم گفته بود برگ سنجد دم میکنن میخورن

ببخشید یه خدا قصد جسارت ندارم ایشون انقدر مطمن بود که گفت تو روستا دام دارها به گوسفنداشون هم میدن که دوقلو بیارن زیاد بشن 

ببین الان یکیش خوابیده یکیش درست یکونیم ساعته رو پامه نمیخوابه پشت پاهام تاول زده 🤣🤣😭😭😭😭😭😭

آخ گلبم ❤🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40