2737
2734
عنوان

به نظرتون مستقل بشم یا نه

76 بازدید | 3 پست

من مجردم ۲۸ سالمه پدر و مادرم جدا شدن اگه در جریان تاپیکای قبلیم باشین پدرم میخواد تنها باشه مادر ۵۳ سالم هم خودشو تو پیج همسریابی اینستاگرام آگهی کرده و ی آشنا مادرم تو اون پیج شناختتش رفته همه جا جار زده ابرو برامون نمونده، الان اون یارو پرش میکنه بچه هات خیلی بی منطق و نفهم هستن که مخالفن تورو برا حمال میخوان اونم منو کتک میزنه و فحش میده یعنی هرروز بحث و کتک کاری داریم یه مقدار طلا دارم میخوام اونا بفروشم خونه بگیرم تنها زندگی کنم از دست این زنیکه هر.زه اما خواهرم میگه نکن اولا تنهایی برا دختر خطرناکه دوما اگه خواستگار پیدا شه بهت بدبین میشه که خونه مجردی چه کارها کردی ،با این کثافت کاری که مامان انجام داده نمیدونم چیکار کنم با نظرتون؟ 

صددرصد مستقل میشم اما اولش کل سرمایمو نمیدم خونه ترجیح میدم پرستاری بشم ک شبانه روزی و اتاق در اختیار میزارن حقوق هاشم بالاس بعد کم کم جمع میکنم 

یا سرپرست خوابگاه میشم اونجا هم اتاق مستقل میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم سلامت روان خودت مهم تر از ازدواجه  بعد هم الان با مامان و بابا و خواهرت زندگی می کنی؟ ن ...

خخواهرم ازدواج کرده رفته ،من و برادرم با مادرم زندگی میکنی که این عفریته روزگار من سیاه کرده

2728