2737
2734
نه زیر دو سال پس میدیم مشکلی نیست ولی خب طلا مو دوباره باید بخرم چند برابر الان باز همون میشه دیگه ن ...

میتونی یکار دیگه هم بکنی حالا بازم خودت دو دوتا چهارتا کن 

به جای اینکه همه النگوهاتو بفروشی نصف النگو هاتو بفروش 

که هم نصف النگو هات برات بمونه واسه موقع نیاز هم اینکه پول کمتری از داداشت قرض بگیری 

اگه هم برادرتو راضی کنی سود نگیره که خیلی بهتر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد طلامو باید دوبرابر بخرما باز؟؟پولم داداشم بده همونه پس دادن هم مطمئن صد در صدم پس میدم حالا بازم ...

عزیزم من بودم همون طلا می‌فروختم

اون یه سرمایه هست برای مواقع لزوم

میدونم دلته که قرض بگیری ولی پول داداشت چون ربا محسوب میشه برکت رو از کارت میبره

پس طلامو میفروشم ولی دیگه کلا خالیه خالی میشم بدون یک گرم طلا 

همه ما خانوما طلا می خریم یه یجا به دردمون بخوره دیگه...مهم اینه که کارت  راه می افته گلم ان شاءالله بعدا بیشترشو می خری 

کارت هم پربرکت تر میشه چون اگه از داداشت قرض بگیری ببخشید اینو میگم میشه نزول عزیزم 

2740

تاحالا به اندازه ای که گناه نزول زندگیارو نابود کرده اثر گناهان دیگه رو به چشمم ندیدم

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد

ببخشید ولی چون برادر شما کارش اینه دلیل نمیشه نصف مردم همین کارو بکنن

شاید بقیه خودشونو اتیش بزنن شما هم باید بزنید؟

تورو خدا کسب و کارتونو با لاپوشانی حرام خراب نکنید.

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
عزیزم وام گرفتم قرعه خونگی همه چی مو گذاشتم دار و ندارم و طلاهای شکسته ام ماشینم همه چی یر این النگو ...

شما که همه چیزت رو گذاشتی وسط این دو تیکه طلا هم بفروش و زیر منت بقیه و نکبت نزول نرو که پولی که از داداشت بگیری کل زندگیت رو به باد میده

تاحالا به اندازه ای که گناه نزول زندگیارو نابود کرده اثر گناهان دیگه رو به چشمم ندیدم

واقعاهم یکی فامیلهای نزدیک مانزول میکردهمیشه یخچالشون خالی بودهرچی میخریدولی یخچال خالی بودبرکت نداش

خدایا!من یاغی نیستم✋