2752
2734
عنوان

دیروز خونه نبودم وقتی برگشتم یه سمی از شوهرم دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5081 بازدید | 124 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا اینا جای وسایلو تو خونه خودشون نمیدونن

نمیدونم اونوقت تازه امده بودیم تو خونمون ولی هنوزم یه وسیله که میخواد باید بگم کجاست

حالا اگر بدونم کسی میخواد بیاد براش وسیله میگذارم و میرم

این هیچ یه بار خونه بابام مهمونی بود گفتم از خونه اون کت و دامن سفیده که برام خریدی را بیار بعد امده میبینم ‌کت.و دامن  لیمویی اورده میگم این چیه میگه همونه که گفتی

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
[QUOTE=335716850]منم دوستش اومده بود خونمون میوه اورده بود با مشما 😶با یدونه چاقو پوست میوه هارو ری ...

اره🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
آره اقایون اکثرا همینن🤣🤣

تازه خودشم میدونست سرویس پذیرایی کجا هست 

۲ دستم بود ولی بازم با سینی گنده غذا آورده 😐

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
😅اونا خیلی راحت بودن

بخدا گوشت تنم آب شد از حرص خوردن که تو سینی چرا غذا خوردیی

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
خیلی ضایعست

غصه نخور یدفعم ما خونه نبودیم بابام با دوستش اومد خونه 

رفته بود چای دم کرده بود بعد دنبال قندون گشته بوده پیدا نکرده مخزن اصلی قندو پیدا کرده:/

نامردی نکرده یه مشت قند پر کرده ریخته تو کاسه آبگوشت خوری اورده جلو طرف 

حالا کاسمون ازون قدیمیا بوده که استیل بودن👩🏾‍🦯💔

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫

وای شوهر منو چی میگی پس

یه بار عموهاش و پدرش یهویی مجردی وقتی من نبودم اومده بودن خونمون (عموهاش اولین بار بود میومدن) همشونم از این مردای حساس و ریزبین

چون چندبار قبلی که مجردی کسی اومده بود خونمون و هرچی دم دستش بود آورده بود وخیلی تاکیییید کرده بودم مهمون میاد ظرفای شیک رو بیار ،دم دستیا رو نیار

ایشونم برداشته بود ظرفای به نظر خودش شیک رو آورده بود (که تقریبا اونام دم دستی بودن و جلوی مهمون غریبه نمیاوردم)

اما میوه ها همه نشسته و پر خاک😬😬دیدم همه فقط پرتغال خوردن

نمیدونم چجوری ندیده بود اون خاکای روی سیب ها رو😕

میگم چرا میوه ها رو خوب نشسته بودی کثیفن که

میگه مگه تو نشسته بودی گفتم بابا اصلا تو فکرکن من شستم تو چجوری خاک و گل روی میوه ها رو ندیدی😣

میخنده میگه عه شسته شده نبوده؟دیدم عموهام یجور چندشی به میوه ها نگاه میکنن تعارف میکنمم برنمیدارن😫

چایی هم دم کرده بود به اندازه هرنفر یه قاشق غذاخوری

چاییا سیااااه😢

خلاصه که حسابی آبرو داری کرده بود🤣🤣🤣

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
2706