2733
2739
عنوان

دیروز خونه نبودم وقتی برگشتم یه سمی از شوهرم دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5067 بازدید | 124 پست

ببین مردا مثل ما نیستن.مثلا من خیلی حساسم رو این چیزا.دیروز رفتم ظرف روغن ریز شیک خریدم برلی کنار گاز.با ذوق نشونش دادم.میگه واااا این چیه؟ مگه قوطی روغن چش بود؟ حالا چطوری میخوای روغن بریزی توش؟ 😐🤣🤣

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

داداشم چند روز پیش با رفیقش اومد خونه میخواست دوش بگیره بعد رفیقش رفت سرویس مایع نبود قبلش داداشم رفت گفتم خو آخه خره دیدی خالیه میومدی بم میگفتی خو باز میخواست بره چای سرد برا صبحو بزاره جلوش صداش زدم دیگ نبرد باز اینکه نگا نکرده بود ببینه قند تو قندون هست یا نه خالی بود آی از دستش حرصی شدممم ک نگو😂😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارو شکر کن همونم زحمت کشیده آورده مهمون تون متوجه اس که میزبانش آقا بوده دیگه دفعه بعدی دعوت کردی خوب پذیرایی کن بنده خدا کم نزاشته میوه و آجیل و   

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

یکی از دوستام میگفت خونه نبودیم اومدیم دیدیم بابام مهمون داره اونم مرد همسایه که خیلی باکلاس و اهل ادب.. دیدیم بابام هندونه رو قاچ کرده گذاشته تو ماهیتابه تک دسته اورده براش😂

2742
2740

ی سری رفتم دکتر از اون طرف رفتم خونه مادرم 

اونوقت همسرم همکاراش که باهم بودم ظهر گشنشون میشه به خونه ما نزدیک بودن رفته بودن اونجا

حالا خونه که پوکیده بود به کنار 

ظرف شور پر از ظرف بود اینم به کنار

ناهار ام کته گوجه بود اینم به کنار

ورداشتهههه بود غذا رو داغ کرده بود ریختهههه بود تو ی سینی بزرگ و خورده بودن 😐😐😐

اونم با ۳ تا قاشق متفاوت 

بهش میگم مررررد چرا بشقاب نبردی میگن ی بشقاب ندارن میگه طوری نی 😐

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
😂😂😂😂 وااای یاد شوهر خودم افتادم دوستش اومده بود ورداشته بود ت  بهترین استکانام چایی آورده ...

جنبه مثبتشم ببین دیگه احترام ب مهمان واجبه😂 اونارو برای کی مخفی میکنین برا مهمونه دیگه 

یکی از دوستام میگفت خونه نبودیم اومدیم دیدیم بابام مهمون داره اونم مرد همسایه که خیلی باکلاس و اهل ا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706