2733
2734

خانمای گرامی میدونید چطور باید ایجاد سابقه برای امتحان نهایی کنیم؟  میگن سایت مای مدیو برو  

امتحان نهایی یازدهم میخوام بدم کسی میدونه؟  

هنرستانی ام 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

از یک ارد 

شروع میشه

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26
از یک ارد  شروع میشه

واو خیلی ممنون 

بعد میدونی این امتحان نهایی چطوریه یعنی کی شروع میشه و اینکه تمام کتابا با هم باید امتحان. بدیم؟ 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واو خیلی ممنون  بعد میدونی این امتحان نهایی چطوریه یعنی کی شروع میشه و اینکه تمام کتابا با هم ...

ببین برو مای مدیو کدملی و اینجور چیزاتو وارد کن

اگه حساب کاربری نداشتی باید بری مدرسه بزرگسال بپرسی

ولی اگه داشتی از یک اردیبهشت شروع میشه ( ثبت نامش شده مثل کنکور )

برنامه امتحانی هارو هم دادن برای تجربی رو میدونم که از ۳۰ ام اردیبهشت شروع میشه 

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26
2731
ببین برو مای مدیو کدملی و اینجور چیزاتو وارد کن اگه حساب کاربری نداشتی باید بری مدرسه بزرگسال بپرسی ...

ممنون

واو خیلی ممنون  بعد میدونی این امتحان نهایی چطوریه یعنی کی شروع میشه و اینکه تمام کتابا با هم ...

برا همع استان ها یکیه؟ یعنی همون تاریخ؟ 

2738
برا همع استان ها یکیه؟ یعنی همون تاریخ؟ 

بله