2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه بچه ها توی این سن این کارو میکنن. همممه ها! اگه کسی میگه نه یا حواسش به بچه نبوده یا بچه اختلال داره. یکی از مراحل رشده.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

راستش دو سال نیمه دیگه میدونه که چیزی نباید بزاره دهنش 

ولی ممکنه بخاطر دندون دراوردن هم باشه خودت بهتر میدونی ک همیشه اینجوره 

من اینجور مواقع بهش میگفت این وسیله کثیفه بخور مامان بخور بزار دهنت ولی شکمت درد گرفت نیای بغل من .اون وسیله رو مینداخت میگفت نمیخورم

شاید خیلیی واکنش نشون میدی میخواد جلب توجه کنه ،برعکس بگو مث من با خونسردی ببین حواب میده

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
2740
خدا بد نده عزیزم

با سهل انگاری خودم بچم کللللی درد کشید😔

من کلا آدم مرتبی هستم هر روز خونما جارو میزنم و گردگیری میکنم و همیشه خونم مرتبه

پارسال یه دفه بچم ک یک سالش بود شروع کرد ب گریه 

بدجووووور گریه میکرد و هیچ جوری آروم نمیشد 

کلی دکترش بردم دارو مصرف میکرد ولی آروم نمیشد ک نمیشد...

بعد از دوسه روز اصلا دیگه نمیتونست بشینه ب محض نشستن شروع میکرد ب گریه ب حدی گریه میکرد ک سیاه میشد... خلاصه ما هم همش از این دکتر ب اون دکتر میبردیمش و هیچ کدوم هم متوجه نمیشدن ک مشکلش چیه... یک ماهی ب همین صورت گذشت تا یه روز وقتی داشتم پوشکش را عوض میکرد حس کردم کنار مقعدش متورم شده دوباره بردمش دکتر گفتن ک دونه زده و دوباره پماد و دارو دادن ولی هیچ بهبودی من حس نمیکردم و این دونه روز ب روز بزرگتر میشد... خلاصه گشتم و یه دکتر عالی پیدا کردم وقتی رفتم پیشش و ماجرا را گفتم معاینه کردن و گفتن باید جراحی بشه و این دونه ک حالا شبیه آبسه شده بود باید تخلیه بشه

چند روز بعد بردنش اتاق عمل ک اون آبسه را تخلیه کنن موقع تخلیه متوجه شدن ک همون روزا ک بچم مداااام گریه میکرده و نمیتونسته بشینه پوسته تخمه آفتابگردن خورده بوده و موقع دفع پوسته نمیتونه خارج بشه و توی گوشت بچه دم مقعدش (از داخل)فرو میره و شروع میکنه ب عفونت😪 واااای ک چ روزای بدی بود هنوز ک هنوزه صدای گریه ی بچم توی گوشمه

گودزیلا۱۴۰۲سابق 🫣 
با سهل انگاری خودم بچم کللللی درد کشید😔 من کلا آدم مرتبی هستم هر روز خونما جارو میزنم و گردگیری می ...

اخی عزیز دلم بچه چه زجری کشیده 

بی زبون 

باز به خیر گذشته 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
ت این سن ؟

آره تقریبا تا سه سالگی طول میکشه. این با اون دوره نوزادی که دندون درمیارن و اینکارو میکنن فرق داره. اینجا بچه از این طریق میخواد اون وسیله رو کشف کنه. اذیتش نکن فقط مواظب باش چیز بدی تو دهنش نذاره. آشغال معمولیم نه ها... سوسکی چیزی😅

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.