2737
2739

د 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست صمیمی زیادی ندارم فقط یکی ک این هم از بچگی با هم دوستیم ولی بعضی مواقع رفتارهایی رو از خودش بروز میده ک واقعا ازش متنفر میشم ولی سریع فراموش میکنم و میگم بیخیال

2سال از من بزرگتره میشه نوه عمم من از بچگی نشون کرده عموش بودم اما نشد ک باهاش ازدواج کنم وقتی ک عموش رفت خواستگاری یکی دیگ میومد پز اون دختره رو میداد ازش تعریف میکرد و ب من طعنه میزد حتی میشد چند ماه از من خبری نگیره اگ منم بهش پیام میدادم سین نمیزد/سرد جواب میداد

الان 2سال و نیم از اون موقع گذشته منم بخشیدمش گفتم گناه داره با یکی دوست شده بود ک میشه پسر عمه اون و نوه عمه من 

از رابطشون خبر داشتم ولی یکدفعه بحثشون شد گفت ک همین زن عموش ب پسره میگ ک عکس خوب برام بفرست تا بفرستم برای دوستام بهش گفتم حواست بخودت باشه جوری ک صدات میزنه ج.ده و حرفای عجیب بهت میزنه حس میکنم پسر خوبی نیست اونم صاف گذاشت دست پسره الان دوباره شده مثل 2سال پیش پیام ک بهش میدم سرد جواب میده وقتی دیدم اینجوری رفتار میکنه دیگ بیخیالش شدم از چشمام افتاد ولی هنوزم دوسش دارم 

جالب اینه ک بعد از ازدواج عموش بعد از یه مدت میومد بدگویی های زن عموش رو میکرد ک با پسرا بوده قبلن یا عقده ای هست و اینجور چیزا 

هعی

2738