2737
2734
عنوان

فشارخون بالا میتونه از ال دی باشه

86 بازدید | 10 پست

سلام خانوما چند روزه فشار بالا گرفتم ۲۵ سال سن دارم سابقه ژنتیکی هم نداریم علایم من سردرد تهوع و استفراغ بود ک رفتم دکتر فشارم ۱۶ بود بهم قرص فشار دادن و گفتن ال دی نخورم منم از اون روز نخوردم الان با قرص فشار سردردم بهتر شده و فشارم امروز ۱۱ بود میخواستم بپرسم ممکنه بخاطر مصرف طولانی مدت ال دی الان چهار ساله میخورم فشارخون بالا رفته یا نه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ال دی همش عوارضه انگار سم میخوری حتی ممکنع رگهای قلبو مسدود کنه سعی کنی آیودی بذاری بهتره 

الان هیچی نمیخورم و دکتر گفت کاندوم استفاده کن هنوزم یکم سردرد دادم ولی قلبم اکو دادم خوب بود

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
اره نخور اصلا خوب نیست  یکی از اشناهای ما به هاطر مصرف ال دی لخته ی خون تو سرش جمع شده بود

منم سردرد عجیبی داشتم الانم یکم سردرد دارم خیلی نگرانم تا جواب آزمایشم بیاد باید قرص فشار بخورم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
الان هیچی نمیخورم و دکتر گفت کاندوم استفاده کن هنوزم یکم سردرد دادم ولی قلبم اکو دادم خوب بود

کم کم آثارش ازبین میره مدت طولانی خوردی طول میکشه ازبدنت بره آثارش نگرانی هم خوب نیس تلقین هرچی همون چی اتفاق میوفته 

کم کم آثارش ازبین میره مدت طولانی خوردی طول میکشه ازبدنت بره آثارش نگرانی هم خوب نیس تلقین هرچی همون ...

آره نمیدونستم در این حد تاثیر میزاره فوقش ی بچه بیارم بهتر از اینه ک بمیرم و سکته کنم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2740