2737
2739

خواهر مادربزرگم کتاب سهرو جادو داره تو خونه مادربزرگم 

جادو دفن کردن خودشو دختراش حالا میگین از کجا میدونم میدونستین با مدفوع میشه جادو درست کرد با مدفوع شخص اونم اومده بود خونمون تو دستشویی گیرش آوردیم.جم می‌کرد خودشو دخترش یا اون موقه که رفتیم خونشون دیدیم جادو درخت میکردن برای بچمون با همون ملافه هاش که گم شده بود واقعا چطور یه آدم میتونه اینقدر خبیث وبی شعور  باشه؟😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بعد این تاپیک ادم قبلی نمیشم😑💔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

برا خودم همسرم نوشته بودن آب سرکه ریخته بودن رو ماشین در خونه رو ماشین بابام گزاشته بودن به اسم منو همسرم که از هم بپاشونن زندگیمونو

نمیدونی چه روزایی داشتیم چه حالی داشتیم 😔

خدا لعنتتشون کنه الهی دستاشون قطع بشه اونایی که اینکاره هستن الهی این دعاها پاگیر خودشون خانوادشون بشه😔

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2738

دیگه نمیتونیم راحت برین.یم

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.