2733
2734

البته تو اتاق داشت میخوند من درزدم رفتم داخل مانتومودربیارم شومیزتنم کنم دیدم مفاتیح جلوشه 

تقریبا این قضیه واسه ۴ماه پیشه حالا یه هفته دیگه عقدشه یه شوهرنصیبش شده خیلی شرایط خوبی داره انشالله خوشبخت شه ولی حسرت میخورم چرت من تومجردی از این دعاهانخوندم تا بخت خوب تری نصیبم شه😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی نیس؟من خیلی حسرت میخورم

الانم دیر نشده ارتباطت رو با خداقوی کن تا زندگی که داری روبه پیشرفت و خوشبختی بیشتر بره 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

از کجا میدونی دعا میخونده برا شوهر خوب؟

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
2740

بنظرم اگه میخوندی هم فرقی نمیکرد و قسمت و سهمت همین بود... چون امتحان هایی که برات مقدر شدن رو با همین بخت باید پاس کنی

مهم تر این که خودت رو با هیچکس مقایسه نکن. مخصوصا با تازه عروس و با زندگی ای که هنوز شروع نشده و شما فقط از ظواهرش چیزهایی دیدی و شنیدی

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..