2733
2739

توی لجن گیر کردم 

اصلا نمیدونم چیکار کنم داستان ش خیلی مفصله 

فقط با شوهرم افتادیم توی دادگاه برای جدای 

چیکار کنم بگردم سر زندگیم 

اصلا نمیدونم چی درسته یا غلط 

فقط میدونم خیلی دوسش دارم خیلی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دل اون چیه؟ 

اگه اونم دلش به برگشتنه، همینکه یه بار دیدیش باهاش نرم صحبت کنی و یه لبخند بزنی خودشم رام میشه، ولی اگر قصد اون جدی جداییه سخت میشه 

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  

نمیدونم مشکلت چیه اما برایه حاجت دلت ده تا صلوات میفرستم

شماهم برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی به شوهرم پشت سرم حرف زده که شوهرم بهم میگه حال خودتم از خودت بهم میخوره ( یعنی ببخشید منظورش تو مجرد بودی خراب بودی) هرچی بهش قسم خوردم باور نکرد فقط تنها چیزی میخوام برام دعاکنین آبروم حفظ بشه😭😭😭

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
2738
مشکل کجاست این مهمه

مشکل اساسی نداشتم 

یهو خیلی یهوی دعوا شد ب خانواد کشید شد بی حرمتی شد 

لج بازی شد افتادیم توی دادگاه دادسرا هیچ مشکلی نداشتم زندگی خوبی داشتم ب هرکیی میگم اینجور شد تعجب میکنه 

نمیدونم مشکلت چیه اما برایه حاجت دلت ده تا صلوات میفرستم شماهم برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کن ...

چقدر دلم گرفت

حالا همه خانم‌ها در مورد گندکاری‌های شوهرشون میگن گذشته واسه قبل هست و ما دخترها چقدر بدبختیم که به کار نکرده هم راحت بهمون تهمت میزنن، سعی کن بفهمی اون طرف کیه. 

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
2706